Film

Shrek the Halls

2007 21 min.
6,5 55 895
ocen
6,5 10 1 55895
1 371
chce zobaczyć
{"rate":4.3333335,"count":3}
{"id":"386263","linkUrl":"/film/Pada+Shrek-2007-386263","alt":"Pada Shrek","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/62/63/386263/7229784_1.2.jpg"}
Shrek stara się zorganizować spokojne święta, które chce spędzić tylko z rodziną. Jego znajomi mają jednak inne plany i ogrom chęci do pomocy.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Zbliża się Wigilia Bożego Narodzenia. Shrek marzy o tym, by nacieszyć się spokojem domowego ogniska. Każdy ulega euforii, jedynie Shrek nie poddaje się emocjom, bo nie znosi świąt. Aby jednak nie sprawić Fionie i dzieciom zawodu, postanawia zaangażować się w przygotowania. Udaje mu się zdobyć poradnik dla tych, którzy m.in. nie wiedzą,Zbliża się Wigilia Bożego Narodzenia. Shrek marzy o tym, by nacieszyć się spokojem domowego ogniska. Każdy ulega euforii, jedynie Shrek nie poddaje się emocjom, bo nie znosi świąt. Aby jednak nie sprawić Fionie i dzieciom zawodu, postanawia zaangażować się w przygotowania. Udaje mu się zdobyć poradnik dla tych, którzy m.in. nie wiedzą, jak zorganizować święta. Shrek szykuje dom i rodzinę do Bożego Narodzenia. Osioł, Kot w Butach i Ciastek obserwują jego wysiłki z dezaprobatą. Zażenowani niezdarnością ogra postanawiają pomóc.

na podstawie
studio
DreamWorks Animation / Pacific Data Images (PDI)
inne tytuły
W polskiej wersji pojawiają się "nawiązania" do polityki - podczas jednej z rozmów, bohater zwraca się do drugiego wołając "Mordo ty moja!". Hasło to było intensywnie "używane" podczas kampanii wyborczej w 2007 roku.
Książka na temat sposobów obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia, którą zaproponowano Shrekowi w księgarni, nosiła tytuł: "Christmas For Village Idiots".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.