PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527134}

Pakt z diabłem

Black Mass
6,7 52 784
oceny
6,7 10 1 52784
5,2 12
ocen krytyków
Pakt z diabłem
powrót do forum filmu Pakt z diabłem

40 min. oglądania,reszta na podglądzie.Gatunek to raczej czarna komedia pełna hipokryzji. Z dramatu to ma to,że jest dramatycznie nudny ,kryminał z niego taki jak z "Terminatora"film popularnonaukowy.Taka obsada ,a film szmira.

kudlaty111111

Zaniżasz ocenę filmu po przewinięciu ponad połowy? Może po trailerach zaczniesz oceniać?

ocenił(a) film na 2
hantos

staram się uczciwie pisać komentarze wg tego co obejrzałem,może "inaczej" go postrzegam?. to jest dramat,kryminał tylko kiedy i gdzie? chodzi z manią wyciągania wtyczek,donosi ,pobił parę popir...łek i to jest gangster? Nie musi się krew lać,nie musi łamać kości itd.,ale prawdziwi gangsterzy umieją kalkulować i DBAĆ o swoje interesy w adekwatny sposób,są przewidujący,znają konsekwencje decyzji.Wbrew pozorom to inteligentni ludzie, tu co podwórkowy cwaniaczek. I nie oburzaj się tak o to przewijanie,jeśli film jest dobry,choć średni to się go ogląda "od dechy do dechy".Oglądać film 2,2h ,gdzie nic się nie dzieje oprócz kablowania i śmiesznych,komediowych wstawkach z rzekomymi odczuciami?przeżyciami?"szefa "gangu, nawet nie wiem jak to określić.A propos ,masz rację tutaj szkoda czasu nawet na oglądanie traileru ;). Pozdrawiam i mniej emocjonalnego podejścia do rzeczy,to tylko film?

ocenił(a) film na 2
hantos

Z drugiej strony,może masz rację krzywdzę film,bo jak "Zjawa"dostała oskara to ten powinien dostać dwa!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones