PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679822}

Pakt z mordercą

The Hunter's Prayer
5,5 4 565
ocen
5,5 10 1 4565
Pakt z mordercą
powrót do forum filmu Pakt z mordercą

Ładna

ocenił(a) film na 4

Ta żydówka

ari78

A co takie dziwne ?

ocenił(a) film na 4
katarzyna_czyzyk

Po prostu ze jest ładna

ari78

czy to ma jakieś znaczenie jakie ma pochodzenie czasami wstyd mi, że jestem polką

ocenił(a) film na 4
smykowicz77

Dlaczego wstyd?
Zresztą napisałem ze ładna nic nie pisałem o jej pochodzeniu bynajmniej negatywnego

ocenił(a) film na 4
smykowicz77

Fakt faktem nasi politycy teraz robią siara na cały świat ale i tak mamy więcej powodów do dumy niż wstydu.
Niech się wstydzą Austriacy za Hitlera
Niemcy za wymontowanie milionów ludzi
Rosjanie za komunizm
Ukraińcy za banderą i rzeź na Wołyniu
Amerykanie za Indian i gnebienie murzynow

ari78

przykro mi , że na takim portalu komentuje trochę priv ale : to nie Niemcy cyt. wymontowali miliony tylko naziści ( który niedawno także w \pl świętowali ur. Adolfa, Nie Rosjanie a Stliniści i NKWD a : " sąsiedzkie" okrutne niezgody podsycane przez nacjonalistów ( u nas ich także nie brak sam Widzisz) my tez nie byliśmy dłużni także w Jedwabnem......stąd moja dalece powściągliwa ocena "innych" najpierw bądźmy ze sobą w porządku Pozdro PS ja po prostu nie rozumiem czym my sie różnimy w świecie, że musimy podkreslać narodowości nie rozumiem!!! i smuci mnie to bardzo

smykowicz77

...Murzyni co to sa Murzyni a my Polaczki :)

ocenił(a) film na 4
smykowicz77

Czarnoskórzy, afroamerykanie??
Nie wiem jak wolisz

ocenił(a) film na 4
ari78

Jacy naziści ... przecież to Niemcy wybrali Adolfa do władzy
Ok w polsce tez byli źli ludzie i tez robili źle rzeczy, tylko mówimy o skali tych okucienstw

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones