PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31212}

Pamiętnik księżniczki

The Princess Diaries
6,4 92 347
ocen
6,4 10 1 92347
5,1 9
ocen krytyków
Pamiętnik księżniczki
powrót do forum filmu Pamiętnik księżniczki

Prawie nic nie zgadza się z fabułą książki... Nie rozumiem po co tyle zmienili. Chyba tylko po to, żeby wyszedł z tego kolejny disney'owski film dla dzieci... Mimo że produkcja ogólnie bardzo mi się podobała to mam za złe twórcom że tyle zmienili

Lola140392

Bez sensu to wszystko.. Film się wcale z książką nie zgadza.. I jeszcze do tego ten Michael jakiś brzydki.. MASAKRA!

Anita95

Taak, film jest totalnie idiotyczny. Najbardziej przykre jest chyba to, co zrobili z tak genialną postacią jak Grandmere - jej filmowa wersja to po prostu gwałt na oryginale.
Potem ktoś może sobie pomyśleć, że jako książka PK to taka sama szmira, skierowana jedynie do dzieci i nastolatek:P Podczas gdy książki są naprawdę świetne, niesamowicie poprawiają humor i mimo, że mam już 21 lat to lubię do nich wracać.

ocenił(a) film na 4
elfka77

Najbardziej raził mnie brak Borysa i Larsa. To wręcz niedopuszczalne! Te postaci wniosły sporo do książki - tak samo jak zachowanie Grandmere.
Zdenerwowało mnie też to, jak ukazali relacje pomiędzy Mią, a Michaelem. W książce było o wiele ciekawiej. Strasznie się zdziwiłam, że Mia wiedziała o tym co czuje do niej Michael, a mimo to wybrała Josha. Wstyd, po prostu wstyd.

Jednak czego spodziewać się po Disneyu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones