PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567609}

Pan Popper i jego pingwiny

Mr. Popper's Penguins
6,2 35 478
ocen
6,2 10 1 35478
5,5 6
ocen krytyków
Pan Popper i jego pingwiny
powrót do forum filmu Pan Popper i jego pingwiny

Taka zwykła komedia familijna. świeża. Nieco przewidywalna, ale to nie psuje oglądania - widz nie spodziewa się za wiele i dzięki temu nie czuje się zawiedziony. Całkiem zabawne. Pingwiny dobrze zrobione.
Na popołudnie rodzinne jak znalazł :)

użytkownik usunięty
so3

Swietny bardzo przyjemny filmek ;).
choc na chwile oderwalam się od trosk zycia codziennego ;p
Warto obejrzec chociazby dla zwyklego odprezenia sie :)

ocenił(a) film na 6
so3

Zwykle do kina familijnego podchodzę ze sporą rezerwą, jednak Pan Popper pozytywnie mnie zaskoczył. Sympatyczny filmik do obejrzenia wieczorem . Dziwi mnie oburzenie osób, które po kinie familijnym spodziewają się filmów na miarę Stanley'a Kubrica, czy Clint'a Eastwood'a. Jednym minusem "Poppera i pingwiniej bandy" jest dubbing. Płacz i zgrzytanie zębów. Dla mnie nie do przełknięcia. Nie wiem jak można tak okaleczyć film.
6+/10

WashingtonPost

Ja na szczęście oglądałam bez dubbingu polskiego. Z doświadczenia wiem, że filmy duża tracą, kiedy ogląda się je z dubbingiem. Polacy są nieźli w bajkowym dubbingu, jednak z filmowym chyba nie do końca sobie potrafia poradzić.

ocenił(a) film na 6
so3

Dokładnie! Lektor w przypadku filmów familijnych jest jedynym sensownym wyjściem (poza napisami oczywista). Bajki to już zupełnie inna para kaloszy.

ocenił(a) film na 8
WashingtonPost

Bardzo fajny i przyjemny, wpatrzyłam sie i smiegiem minelo mi 1 godz. 35 min. ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones