PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567609}

Pan Popper i jego pingwiny

Mr. Popper's Penguins
6,2 35 462
oceny
6,2 10 1 35462
5,5 6
ocen krytyków
Pan Popper i jego pingwiny
powrót do forum filmu Pan Popper i jego pingwiny

Film dla dzieci!!!

ocenił(a) film na 6

Uważajcie bo poszedłem do kina i się okazało że to film dla dzieci. Spodziewałem się czegoś lepszego.

ocenił(a) film na 6
rafal256f

No co ty..a ty zanim idziesz do kina to nie sprawdzasz co to za film?

rafal256f

"Gatunek: Dla dzieci" widnieje jak byk. Spodziewałeś się thrillera psychologicznego?

ocenił(a) film na 3
embajdi

Chlopcze to nie do dzieci juz nie przesadzaj tzw film rodzinny ;)

ocenił(a) film na 6
eultras

nie zdaża wam się spontanicznie iśc do kina? Bo mi się zdarza.

ocenił(a) film na 3
rafal256f

niestety szkod ami pieniedzy isc na spontan wole zobaczyc zwiastun zanim na cokolwiek pojde a nawet po zwiastunie wydaje sie fajny a film na serio kicha :) ale jak kto lubi nie wnikam.

rafal256f

kolego ja byłem wczoraj na filmie i był zarąbisty i super zrobiony ja daję 10/10 ponieważ film ma być po części dla dzieci zaś druga część dla dorosłych oraz film ma za zadanie uczyć,a nie szkodzić i ten film sprawdził się co do tego bez dwóch zdań.Ja namawiam na film lecz jak ktoś poszukuje kolejnej części masakry piła łańcuchową to musi jeszcze trochę poczekać cierpliwie.

rafal256f

A czego sie spodziewałeś? Dramatu psychologicznego gdzie główny bohater zmaga sie z problemami psychicznymi a w powrocie do równowagi emocjonalnej odbywa terapie z paczką przyjaznych pingwinów?! Sama nazwa i plakat sugeruje, że film jest kierowany do młodszych odbiorców.

rafal256f

Uważajcie bo film dla dzieci może okazać się... filmem dla dzieci!
:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones