PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567609}

Pan Popper i jego pingwiny

Mr. Popper's Penguins
6,2 35 478
ocen
6,2 10 1 35478
5,5 6
ocen krytyków
Pan Popper i jego pingwiny
powrót do forum filmu Pan Popper i jego pingwiny

Gdyby nie, zmarszczona już, twarzoczaszka Jimiego to film byłby beznadziejny a tak jest tylko słaby. No ale fakt, dobrze się ogląda.

ocenił(a) film na 7
dawidoo85

Jak słaby film może dobrze się oglądać.Paradoks?

simon3333

Sajmon, no. Deczko wyobraźni. Bo np. zimne kotlety też mogą być dobre, chociaż gorsze od takich cieplutkich i świeżutkich :D
Słabym filmem są "Tytani...", ale lekko się takie coś ogląda. Słabi są Avengersi, ale miło spędziłem czas mając oczy o takie: OO xD bo wszędzie wybuchy, patos i americańska flaga :P Takie właśnie filmy można sobie obejrzeć, ale szybko o nich zapomnieć bo nie mają w sobie czegoś trwałego. Kapisz, bracie czy nie kapisz? :> p.s. ostatnio, podobne jak juz wczesniej wspomniałem, oczy miałem na nowym Batmanie i na nast dzień poszedłem raz jeszcze. Epicki film. Maglowanie starego tematu ale w zajebistym stylu i formie. Mega!

ocenił(a) film na 7
dawidoo85

Czyli wystarczą Ci słabe filmy abyś miał ucztę dla oka?
A tak na poważnie to wiem o co Ci chodzi,lubisz po prostu głębsze filmy.Po tym jednak nie można było się spodziewać jakiegoś super przekazu i fabuły.
Dla mnie był spoko.Po za tym nie widziałem jeszcze filmu aktorskiego z pingwinami które wyglądają prawie realistycznie i w dodatku są bardzo śmieszne.
Pozdro :)

simon3333

Tak, uczta oczna mi starcza. Jednak do takich filmów się nie wraca. Wstyd się przyznać ale ost ponownie obejrzałem Vicky Cristina Barcelona XD, sorry ale ten film jest magiczny. "Drive" zajebiste było i taki dziwny norweski film "TROLL" (z trollami rzecz jasna :D) Pingwiny były de best w Popperze :P mogło byc ciekawiej gdyby nie naiwny scenario no ale coż.

ocenił(a) film na 7
dawidoo85

Jak lubisz ucztę dla oka obejrzyj sobie http://www.filmweb.pl/film/Drzewo+%C5%BCycia-2011-273584 Tylko oczywiście w HD.Nie wiem tylko czy fabuła Ci podpasuje.Nie sugeruj się niską oceną.Połowa ludzi nie zrozumiała filmu.
Tutaj jedna z recenzji http://www.katolickie.media.pl/polecane/publikacje-polecane/2686-michael-frost-r ecenzja-filmu-drzewo-ycia
Mi ten film cały czas siedzi w głowie.

simon3333

Wiem, znam film. Nie obejrzałem do końca, ale... teraz wrócę. Strasznie mnie on przygniótł i jakoś nie zmęczyłem w końcu. Lubie też czasem ciężkie kino no ale jak widać nie tym razem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones