PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826116}
6,2 15 762
oceny
6,2 10 1 15762
5,8 33
oceny krytyków
Pan T.
powrót do forum filmu Pan T.

Problem z kawą.

ocenił(a) film na 4

Wypiłem solidną. Starałem się skupić na... czymkolwiek; aktorach, akcji, muzyce. Tylko ze zdjęciami było dobrze. Mimo wysiłków poległem kilka razy morfeuszowsko. To ta kawa musiała być do dupy. Chyba.

ocenił(a) film na 7
Treh

Czytaj książki będzie łatwiej w kinie.

ocenił(a) film na 4
Zibi70x

Po pierwsze nie po to chodzę na filmy aby być zadowolony z przeczytanej wcześniej książki. Na portalu poświęconym książkom też spędzam trochę czasu; tam nie opowiadam o filmach. Po drugie, cokolwiek bym przeczytał (np. Złego) to na tym filmie usnąłem bez związku z przeczytaniem Tyrmanda. No, ale przecież jak powszechnie wypisują producenci, ten film nie jest niczyja biografią...

ocenił(a) film na 3
Treh

Ziewalem. Nuuuuudy

Treh

Nieprawda, bo jeszcze muzyka jest całkiem ok

ocenił(a) film na 7
Treh

Niepotrzebnie się katujesz. Jest wiele filmów z superbohaterami, wartką akcją, dużą ilością wybuchów i innych hałasów. Oskarżenia, że to źle, że nie wszystkie filmy są robione z myślą o narkoleptykach, są raczej nie na miejscu. Dla każdego powstaje jakieś kino, po prostu wybieraj takie dla siebie.

ocenił(a) film na 4
hyrkan

To może znajdź sobie na forum kogoś, kto lubi wybuchy i hałasy i objaw mu tę oświeconą prawdę.

ocenił(a) film na 7
Treh

Ponownie? :D

Treh

Dzięki za info ... nie lubię nadętych pseudo intelektualnych filmów odpuszczę sobie.

ocenił(a) film na 3
Treh

Miałam tak samo, Ida, Zimna wojna i teraz to. Kto powiedział reżyserom, że wystrczy zrobić czarno-biały film , dodać brzydkie gęby, z ponurymi minami i od czasu do czasu wstawić kilka gołych bab (nawet całkiem od czapy) to bedzie dobre? A i ogórki kiszone - koniecznie!

ocenił(a) film na 4
Lidia_nas

Tu akurat były małosolne :)

Lidia_nas

Według mnie w Zimniej wojnie stylistka filmu idealnie oddaje nastrój filmu.

Przyznam, że nie wyobrażam go sobie w kolorze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones