plakat filmu Pan mamuśka

Pan mamuśka

Mr. Mom
6,0 918
ocen
6,0 10 1 918
419
chce zobaczyć
{"type":"film","id":8508,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Pan+mamu%C5%9Bka-1983-8508/tv","text":"W TV"}]}
Pan mamuśka
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Jack Butler, dyrektor fabryki samochodów, traci pracę. Zaczyna szukać posady, jednak pierwsza znajduje pracę jego żona. Caroline zostaje przyjęta do agencji reklamowej i szybko pnie się po szczeblach kariery. Opieka nad dziećmi i domowe obowiązki spadają na męża. Początkowo Jack ma kłopoty z gotowaniem, zakupami, praniem i sprzątaniem,Jack Butler, dyrektor fabryki samochodów, traci pracę. Zaczyna szukać posady, jednak pierwsza znajduje pracę jego żona. Caroline zostaje przyjęta do agencji reklamowej i szybko pnie się po szczeblach kariery. Opieka nad dziećmi i domowe obowiązki spadają na męża. Początkowo Jack ma kłopoty z gotowaniem, zakupami, praniem i sprzątaniem, ale stopniowo nabiera wprawy. Tymczasem żona spędza w pracy coraz więcej czasu, odnosząc sukcesy. Zwraca na siebie uwagę szefa, znanego playboya. Z jego powodu małżeństwo Butlerów przechodzi poważny kryzys.

Pan mamuśka zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.