PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96158}

Pani Dalloway

Mrs. Dalloway
6,2 1 043
oceny
6,2 10 1 1043
Pani Dalloway
powrót do forum filmu Pani Dalloway

momentami smutny, ale przez wiekszosc czasu moje serce roslo :)
podnosi na duchu i przywoluje usmiech. polecam!

piegowaty_fiolek

nie będę tu oceniać twórczości autorki książki na której oparty jest film tylko powiem o filmie co myślę, a mianowicie, że był nudny.
Porusza ważne kwestie ale to w jaki sposób jest to przedstawione jest po prostu nudne , nie wciąga, film jak film (może nie zrozumiałam jaki miał być finał tej historii.. ?)

ocenił(a) film na 2
eda

Film niewiarygodnie nudny - jak brytyjska arystokracja... Najgorzej jest na poczatku. Narracja i ciągłe wspomnienia przeplatane ze scenami w ktorych bohaterka niec nie robi tylko przechadza sie po Londynie doprowadzaja do furii. Jak to mozliwe, ze ten film dostal tak wysoka ocene?

Do tego dialogi typu:
- Widzialem dzisiaj Dolores. Miala kapelusz z zoltymi kwiatami
- Ach tak? To jej ulubiony.

ENZOoo

dialog,ktory przytoczyles nawet w tak skapej formie to literacki majstersztyk, ale zeby docenic trzeba miec minimum wiedzy na temat literatury.Cudowny skrot, daje nam mx.informacji.

ocenił(a) film na 2
diepole

Moje minimum wiedzy wystarcza mi, aby zorientowac sie dostatecznie wczesnie, ze nie warto pochylac sie nad takimi "majstersztykami" i nie brnąć do końca.
W zyciu mozna mozna zglebic wszystko. Wystarczy tylko dostatecznie dlugo zyc...

ENZOoo

buhaha...moze warto zainteresowac sie M jak milosc!

piegowaty_fiolek

fiolku, ciesze sie, ze docenilas!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones