Pani Dalloway

Mrs. Dalloway

1997 1 godz. 40 min.
6,2 984
oceny
6,2 10 984
1 144
chce zobaczyć
{"type":"film","id":96158,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Mrs.+Dalloway-1997-96158/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Pani Dalloway
  • piegowaty_fiolek ocenił(a) ten film na: 9

momentami smutny, ale przez wiekszosc czasu moje serce roslo :)
    podnosi na duchu i przywoluje usmiech. polecam!

• piegowaty_fiolek nie będę tu oceniać twórczości autorki książki na której oparty jest film tylko powiem o filmie co myślę, a mianowicie, że był nudny.
    Porusza ważne kwestie ale to w jaki sposób jest to przedstawione jest po prostu nudne , nie wciąga, film jak film (może nie zrozumiałam jaki miał być finał tej historii.. ?)

• ENZOoo ocenił(a) ten film na: 2

eda Film niewiarygodnie nudny - jak brytyjska arystokracja... Najgorzej jest na poczatku. Narracja i ciągłe wspomnienia przeplatane ze scenami w ktorych bohaterka niec nie robi tylko przechadza sie po Londynie doprowadzaja do furii. Jak to mozliwe, ze ten film dostal tak wysoka ocene?

Do tego dialogi typu:
    - Widzialem dzisiaj Dolores. Miala kapelusz z zoltymi kwiatami
    - Ach tak? To jej ulubiony.

• ENZOoo dialog,ktory przytoczyles nawet w tak skapej formie to literacki majstersztyk, ale zeby docenic trzeba miec minimum wiedzy na temat literatury.Cudowny skrot, daje nam mx.informacji.

• ENZOoo ocenił(a) ten film na: 2

diepole Moje minimum wiedzy wystarcza mi, aby zorientowac sie dostatecznie wczesnie, ze nie warto pochylac sie nad takimi "majstersztykami" i nie brnąć do końca.
    W zyciu mozna mozna zglebic wszystko. Wystarczy tylko dostatecznie dlugo zyc...

• ENZOoo buhaha...moze warto zainteresowac sie M jak milosc!

• piegowaty_fiolek fiolku, ciesze sie, ze docenilas!