PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683826}

Panna Marple: Noc i ciemność

Marple: Endless Night
7,4 1 108
ocen
7,4 10 1 1108
Panna Marple: Noc i ciemność
powrót do forum filmu Panna Marple: Noc i ciemność

Prawda, że świetny epizod? Jedyne moje zastrzeżenie, to budynek marzeń. Wyobrażałam go sobie inaczej. Ale to szczegół.

ocenił(a) film na 7
renax33

Też wyobrazalam sobie ten dom inaczej :) Faktycznie piekny dom :)

Coco_5

Znaczy się, mi się nie spodobał. Nie lubię stylu nowoczesnego, dla mnie dom marzeń byłby drewnianą chatką.

ocenił(a) film na 7
renax33

Hehe :) No dla mnie ten nowoczesny. Może nie dokładnie dom z marzen, trochę bym zmieniła, ale moim zdaniem był przepiękny :)

Coco_5

De gustibus... W środku piękny, ale nie podoba mi się z zewnątrz. W każdym razie zdaje mi się, że w książce dom ten wyglądał jak zamek, troszkę bajkowo. Ale to szczegół. Ważne są postacie, które zostały zagrane rewelacyjnie. I ta scena początkowa, gdy cały las jest czarno-biały, a płaszczyk kolorowy, genialna.
Już czekam na następne 'Panny Marple', choć nic nie piszą, że coś ma być?

ocenił(a) film na 7
renax33

Też mi się wydaje że w książce dom był zupełnie w innym stylu. Odcinek bardzo udany, mimo że książka nie należy do moich ulubionych. Ostatni odcinek z Panną Marple jaki oglądałam to była Karaibska Tajemnica i chyba właśnie ten jest najnowszy.

Coco_5

http://www.imdb.com/title/tt1734537/?ref_=tt_ov_inf
To taka strona z wypisanymi datami premiery. Na razie nie widzę roku 3014

renax33

No właśnie! A przecież jeszcze jest co najmniej 2 sezony możliwości.

ocenił(a) film na 7
renax33

Wczoraj na ale kino+ przed pokazem tego filmu było powiedziane, że to film zamykający wątek z Panna Marple, trochę to dziwne bo widzę, że karaibska Tajemnica jest póxniej:)

gabi_2

Według 'rozpiski' - nie pamiętam - zdaje się, że z Wikipedii - którą sobie spisywałam - to właśnie 'Endless night' jest ostatnim filmem. Pewnie ale kino+ korzystało z tego samego źródła.

ocenił(a) film na 9
renax33

Znakomity.Dla mnie najlepszy.Za odmienny klimat od reszty filmów z serii daję 9/10.

renax33

Zdecydowanie wolę książkę, chociaż film też jest dobry. Niestety brakuję mi klimatu jaki jest w książce, inaczej wyobrażam sobie bohaterów, już nie mówiąc o Cygańskim Gnieździe :).

Dla radowania się i bólu
Człowiek urodził się na ziemi

Jeśli to rozumiemy dobrze,
Bezpiecznie przez ten świat idziemy.

Każdego ranka, każdej nocy
Dla męki ktoś na świat przychodzi.

Każdego ranka, każdej nocy
Dla szczęśliwości ktoś się rodzi.

Jedni się rodzą dla radości,
Inni dla nocy i ciemności.

Piękne słowa.

ocenił(a) film na 8
kisha31

Ślicznie napisane:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones