PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776057}

Panny z dobrych domów

Thoroughbreds
5,9 5 333
oceny
5,9 10 1 5333
6,1 7
ocen krytyków
Panny z dobrych domów
powrót do forum filmu Panny z dobrych domów

Nie wiem,nie znam się,zarobiony jestem,ale co twórcy tego wątpliwego dzieła mieli na myśli ? Ten film nie sprawdza się ani jako thriller,ani jako dramat,ani jako kryminał.Początek delikatnie mówiąc niezbyt ciekawy,wręcz przynudzający,a póżniej jest jeszcze gorzej,a obrazu nędzy dopełnia zakończenie.Do tego dodajmy nieprzyjemne to całe towarzystwo na ekranie,począwszy od tych małolat a na starych skończywszy.Widzowi jest absolutnie obojętne jak potoczą się ich losy.Jeszcze słowo o nudnych milczących przeciągających się w nieskończoność niektórych ujęciach - obecnie jak twórca nie ma za wiele do pokazania na ekranie,to nakręci kilka takich scen,a krytycy będą piać z za chwytu jakie to ambitne i artystyczne kino.Jedynym chyba plusem tego filmu jest odtwórczyni roli Amandy - ma dziewczyna charyzmę i to dzięki niej jakos dotrwałem do końca seansu.

kleju30

Podpisuję się pod tym obiema rękami! Film jest zupełnie pozbawiony sensu, nie ma tu żadnej historii, żadnego przekazu, wciągającej fabuły, emocji, no czegokolwiek co mogłoby zainteresować; nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Wszystkie postacie są irytujące, wręcz antypatyczne i jak to idealnie ująłeś było mi zupełnie obojętne jak potoczą się ich losy. Daję 3 gwiazdki tylko ze względu na przyzwoitą grę aktorską, reszta to kompletne dno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones