PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32159}

Papierowy księżyc

Paper Moon
7,8 4 352
oceny
7,8 10 1 4352
8,1 8
ocen krytyków
Papierowy księżyc
powrót do forum filmu Papierowy księżyc

Wspaniały!!!

ocenił(a) film na 9

Niesamowity film o przyjażni dziewczynki z oszustem. Świetna rola zarówno Tatum O'Neal jak i Ryana O'Neal. Gorącco polecam.

ocenił(a) film na 8
Anita23

Może kiedyś go w telewizji wyemitują......

Irish_Americ

Mam nadzieję. O dziwo film ten był inspiracją dla "Naciągaczy" Ridleya Scotta. Czy ten film może równać się z filmem Bogdanovicha?

Irish_Americ

Także liczę na naszą TVP pod tym względem,nie wiem czy zwróciliście uwagę;)) ale w tym wątku każda z odp. jest z innego roku...Można by rzec iż prowadzimy ciekawą acz nieśpieszną rozmowę...;D Mam nadzieje że nikt z Was bądź też innych forumowiczów nie zakłóci tego rytmu i nie wpisze się po mojej wypowiedzi przed 2010...;)

baszarteg

Dzisiaj nadali ten film w TVP 1 o 9:35. Pozdrawiam z przyszłości! :)

ocenił(a) film na 6
Godfex

e film calkiem, no ale kto by chcial (jaki NORMALNY) człowiek by mała dziewczynka jezdzila z oszustem przez kraj, i oszukiwała napotkanych ludzi. Penie skonczy na ulicy albo w wiezieniu, wiec bardziej fil do refleksji niz przyjazni

ocenił(a) film na 9
adiman

Wiadomo, w realu jest inaczej, niemniej piękny film, pewnie tym się inspirował Besson, gdy robił "Leona" :)

baszarteg

A rok 2017 może być? Wiem, troszkę późno. Powiedzmy, że wdrażam nowe standardy.
A film genialny. Właśnie przed chwilą go obejrzałem.

baszarteg

2018 :) Obejrzałam dziś na tvp kultura. Po latach muszę przyznać, że nadal zachwyca

ocenił(a) film na 8
baszarteg

Halo! witam z roku 2024 !właśnie dziś oglądałem "Papierowy Księżyc" poraz trzeci w życiu ,poprzednie razy to kilkanaście lat temu ,ale dalej jest genialny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones