PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110706}

Cannibal Holocaust II

Paradiso infernale
4,3 68
ocen
4,3 10 1 68
Paradiso infernale
powrót do forum filmu Paradiso infernale

Niestety żadnego kanibalizmu tu nie ma, to taki zwyczajny, niezbyt ciekawy film przygodowy w dżungli. Jedynymi "złymi" są tu cywilizowani ludzie. Nawet ostrzejszych scen tu niewiele. Niby ludzie tu ratują zwierzęta od śmierci (małpkę i jaguara), a jedynie dzik ginie i to poza ekranem, ale jest tu też niezbyt przyjemna scena polowania na małpki (usypiającymi strzałkami, ale zawsze), jest jedzenie białych robali i mrówczych larw, jest polowanie na węże. Ogólnie bardzo dużo tu scen ze zwierzętami, ale żadna nie jest sceną zabijania.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Zandarm

Pffff... Bez komentarza.

Zandarm

Żandarm..trochę dystansu do życia, do ludzi, a przede wszystkim do internetu i filmu...
ja bardzo lubię filmy takie jak np. Cannibal Holocaust, oraz te maksymalnie brutalne jak August Underground, i uważam że nie jestem chory...
to że dla ciebie tragedią jest to że umierają zwierzęta, to nie oznacza że jesteś jedynym normalnym...

na przyszłość...rozmawiajmy, nie ubliżajmy...

ocenił(a) film na 4
lippero1

Kilku kontynuacji?
znam te oraz tę wersję bodaj z 2003 roku - jak znasz jakies inne to zapodaj!! moze którejś nie widziałem a chętnie zobacze bo takiego hitu jak CH seqele to obejrzec musze zwłąszcza ze wieja tandetą, pzdr

ocenił(a) film na 5
olewaman

Wersja z 1985, wersja ta (1988), wersja z 2003 i jeszcze chyba kilka. Włosi mają to do siebie, ze lubią tworzyc takie nieoficjalne kontynuacje, które z prawdziwymi kontynuacjami niewiele mają wspolnego (np terminator 2 http://www.filmweb.pl/film/Terminator+II-1990-207544 który z prawdziwą serią terminator ma mało wspolnego)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones