PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637875}
5,1 32 618
ocen
5,1 10 1 32618
4,3 6
ocen krytyków
Paranormal Activity 4
powrót do forum filmu Paranormal Activity 4

Hunter, jakim cudem?

ocenił(a) film na 5

Niestety na premierze nie mogłam dobrze obejrzeć filmu przez dzieciaki, które śmiały się przez CAŁY czas projekcji .. Ciekawi mnie jakim cudem Hunter znalazł się w rodzinie Alex? Katie specjalnie go oddała do adopcji? Przecież go chyba nie zgubiła na ulicy. Z początku myślałam, że Hunterem jest Robbie a sąsiedzi to po prostu kolejne ofiary, ale skąd Hunter znalazł się w zupełnie innej rodzinie? Czy było to wyjaśnione w filmie?

ocenił(a) film na 6
evva009

W filmie nie zostało to wyjaśnione, prawdopodobnie zostanie w 5 ewentualnie 12 części

Master_O

A poza tym kim do cholerki był Robbie?

użytkownik usunięty
MonikaFromComton

Możliwe że był jednym z wyznawców chociaż troszkę za młodyy ; p może był po prostu opętany? Swoją drogą pod koniec filmu straaaaasznie dużo było tych wszystkich hmmm 'ludzi'

To były wiedźmy :p

MonikaFromComton

Też mnie to zastanawia. Do 3/4 filmu odgrywał kluczową rolę, a później - zniknął.

Gangelus

hmy moze byl ze tak powiem przyneta na wyatta (huntera)

MonikaFromComton

Może, ale mnie zastanawia dlaczego Katie zostawiła Wyett'a i skąd się ten Robbie w ogóle wziął?

Gangelus

to drugie tez mnie zastanawia aczkolwiek jak mowilam robbie mogl byc zasadzka, jakos ot tak go wtajemniczyli haha...no ja nie wiem

MonikaFromComton

Mam nadzieje, że jak już ma powstać piątka, to wyjaśnią to ;)

użytkownik usunięty
Gangelus

A mnie zastanawia jeszcze pewna rzecz. Kim był ten duch chłopca który szedł za wyattem kiedy ten schodził po schodach? Chodzi mi o moment w którym on krzyczał że nie jest hunterem. ; o

A to nie był ten cały Toby?

Gangelus

Tak to Toby :D

ocenił(a) film na 5
MonikaFromComton

Ten film jest ogólnie cały nielogiczny, straszy tylko w domu jak się ogląda samemu ;) niestety miałam wątpliwą przyjemność oglądania z bandą wyjących gimbusiarzy...

Ashganka

E tam, ja wszystkie części oglądałam z przyjaciółką u niej w domu to też się bardziej śmiałyśmy niż bałyśmy ale my ogólnie jesteśmy dziwne...Co do czwartej części to fajnie się to oglądało no ale było dużo niespójności, cóż...Kolejna część murowana :D

ocenił(a) film na 5
MonikaFromComton

No z koleżanką to już nie to samo ;) w każdym razie jestem zdania że filmy takie jak PA czy Blair Witch Project to są filmy ewidentnie do obejrzenia na własnym kompie w domu i w tedy jest klimat :D

Ashganka

BWP oglądałam sama w domu ale szczerze nie przypadł mi do gustu. Nie powiem był klimacik no ale mnie jakoś nie przestraszyły :D

ocenił(a) film na 7
Ashganka

Zgadzam się, w domu jest do tego odpowiedni klimat, i to właśnie w samotności i najlepiej po zmierzchu. Kiedy oglądałam, spadło mi z lodówki pudełko z herbatą - było mi baaardzo nieswojo :) Całe szczęście, że wiem, że miało prawo spaść :)

ocenił(a) film na 4
MonikaFromComton

To nie mógł być Toby.zwróć uwagę, że jak Wyatt krzyczy, że nie jest Hunterem patrzy się przed siebie a ten duch chłopca stoi za nim.

claudia_92

No to może on go nie widział tak centralnie tylko czuł jego obecność? No ale skoro mówisz, że to nie Toby w takim razie kto to był Twoim zdaniem?

ocenił(a) film na 4
MonikaFromComton

Sama się nad tym zastanawiam. Bo ten cały Wyatt patrzał wprost przed siebie i jeszcze z lekko uniesioną głową tak jakby widział go przed sobą,a to coś małego szło za nim po schodach i stało jak rozmawiał z Tobym.

ocenił(a) film na 7
claudia_92

moze w telewizorze widział jego avatar na kinekcie

ocenił(a) film na 3
patryk020296

a to nie był Robbie?

ocenił(a) film na 7
kic00n

gdzie?

ocenił(a) film na 3
patryk020296

No wtedy jak Wyatt krzyczy że nie jest Hunterem.

ocenił(a) film na 7
kic00n

to byla przezroczysta postac dziecka.nie wydaje mi sie ze to robbie,ale nie wiadomo

ocenił(a) film na 3
patryk020296

A to nie było czasem wtedy jak oni byli w kinekcie? If so... te postacie takie niewyraźne były. One never knows

ocenił(a) film na 7
kic00n

wtedy jak w nocy zeszedł ze schodów i stanął przed tv i krzyczał '' I'm not Hunter" wtedy jego stary zapalił światło.o ten moment chodzi?

ocenił(a) film na 3
patryk020296

AAAAAAA. my mistake! przepraszam za zamieszanko. w takim razie to jakiś duch xD

ocenił(a) film na 7
kic00n

to czemu stał do niego tylem i gadał?

ocenił(a) film na 3
patryk020296

bo reżyser mu tak kazał? nie wiem :(

ocenił(a) film na 1
Gangelus

Ta kopia Ludwiczka Andersona to przecież Hunter, ten bobas którego Katie porwała w drugiej części. Teraz akcja toczyła się chyba 5 lat później, więc miał już te 7 czy 8 lat. Po prostu Katie mu imię zmieniła.

Co do pytania autorki - Katie chyba "pożyczyła" Robbiego tej rodzinie, bo była mowa o tym że jest zapracowana i ogólnie nie ma dużo czasu na zajmowanie się nim. Oczywiście to miało chyba drugie dno, dała go im żeby "wprowadził" Wyatta do tej sekty (vide malowanie znaku na plecach).

To ja walałem się po jakichś camach z napisami "translated by google translate" na zaruchaj.tv i innych szitach i zaczaiłem, a wy wielcy fani, nie skumaliście bazy XD

Aha, film żenada, 1.

ocenił(a) film na 5
MonikaFromComton

Robby miał ze sobą jakieś stu letnie zabawki, więc moze to byly jego zabawki z prawdziwego dzieciństwa a on sam jest 100 letnim chłopcem? :) Taką marionetką tych widźm. Swoją drogą... Skąd u lucha widzmy (bo to wiedzmy, prawda?), przecież Paranormal od początku było o demonie. A tu nagle widzmy.

ocenił(a) film na 3
evva009

Mam pytanko,dużo jest Kate w tej części?

ocenił(a) film na 5
kacperowski20

Od połowy filmu występuje bardzo często.

evva009

--- SPOILER ---
raczej intensywnie a nie często :P I od jakiej połowy?
wpada na koniec, robi rozpierduchę i film się kończy :P
--- SPOILER ---

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones