PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637875}
5,1 32 639
ocen
5,1 10 1 32639
4,3 6
ocen krytyków
Paranormal Activity 4
powrót do forum filmu Paranormal Activity 4

Ocena 7/10 

ocenił(a) film na 7

Ogólna ocena 7/10 (w skali FilmWebu "dobry") film fajny ale gorszy od 3 części.


Zalety:
Fabuła fajnie choć ma drobne niedociągnięcia i błędy (ale więcej o tym w wadach). Sceny (jak to ująłem w poprzedniej recenzji Paranormal Activity) grozy są dosyć fajne. Co do gry aktorskiej nie ma rewelacji ale też nie jest zła. I ten czasami miły humor też był całkiem dobry.


Wady:
Co do wad to troszkę więcej ale tylko do tych błędów w fabule. Zaczynając od środka bo tam już mi coś nie grało, jak chłopiec Wyatt powiedział że jest Hunterem skoro to chłopiec Robbie nim był przed porwaniem go przez Katie i jeszcze btw co do tego porwania tych dwoje chłopców. Tak w ogóle po co ich porywali (możliwe że wyjaśnienie jest w 5 części filmu) sokoro na przesadzonej ostatniej scenie ten tłum wiedźm to były same kobiety.


No i to wszystko co mogę powiedzieć na temat tego filmu

Jest to moja subiektywna ocena tego filmu i proszę jej nie hejtować, proszę tylko o miłą dyskusję na dole. Z góry dziękuję

PS: dawajcie też swoje opinie na temat filmu.

ocenił(a) film na 2
Assassin_fw

Mam nadzieję,że 5 część nigdy nie powstanie , bo czwarta okazała się wielką kupą gów*a .

ocenił(a) film na 7
wojtek9569

ale czemu tak sądzisz podaj argumenty bo na razie to to hejt jest

ocenił(a) film na 2
Assassin_fw

Może to po prostu moje osobiste wrażenie ale naprawdę jakoś mnie nie kręcą filmu w których przez godzinę się nic nie dzieje (dosłownie) ostatnie 10 minut przed końcem, cały film się rozkręca i nagle pach... Koniec seansu . To jest strasznę,że o 10 w nocy było tylko 2 osoby na tym filmie .

ocenił(a) film na 7
wojtek9569

Film dla mnie jest dobry, a dla ciebie słaby bo po prostu to nie twoje klimaty. Ja lubię takie kino strachu gdzie jest sam klimat i człowiek zwraca uwagę na każdy szczegół. I twoja wypowiedź że 5 część lepiej żeby nie powstawała jest bez sensu skoro nie twoje klimaty to nie masz po co oglądać, ja chętnie zobaczę część 5.

ocenił(a) film na 2
Assassin_fw

You are the boss .

wojtek9569

Nie Twoje klimaty = nie oglądaj, a jeśli obejrzysz, to nie wchodź na forum i nie zrównuj filmu z błotem, bo to przecież nie Twoje klimaty.... a ludzi g***o obchodzi opinia (hejt) bez konkretów, tylko podaj powody i argumenty. Długie zdanie, ale może pojmiesz jego sens ;)

ocenił(a) film na 2
szarobury1321

I nie wiem dlaczego się unosisz , może g*wno ludzi obchodzi moje zdanie tak samo jak g*wno ty mnie obchodzisz , każdy ma prawo wyrazić swoją opinie na temat filmu i po to jest forum , jeśli nie rozumiesz to zapraszam do wikipedii z odnośnikiem FORUM (Poczytaj co to slowo oznacza )

wojtek9569

Też mi opinia na temat filmu: wielka kupa g*wna.... Merytorycznie genialna, dzięki, więcej takich!
Forum jest po to, by swoje zdanie czymś uzasadnić, a nie napisać kilka słów bez sensu, ładu i składu, BO TAK, bo miałem taką ochotę. To jest tego forum zaśmiecanie, a nie próba rozmowy o danym filmie. Kończę z Tobą, pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
Assassin_fw

Mi bardzo się podobał, chociaż może jestem po prostu bardzo strachliwą osobą :) krytyka filmu czasami wydaje mi się być dosyć przesadzona - nie tylko ja wychodziłam z sali z nietęgą miną! Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
natipaker

NA mojej sali to wszyscy siedzieli w ciszy około 1min to było niesamowite taka. Dosłowenie cisza bo nawet napisy na filmie nie miały dźwięku, a tak trzeba też podkreślić że było około 10 osób w górę.

ocenił(a) film na 9
Assassin_fw

ta cisza była strasznie niepokojąca :D

ocenił(a) film na 7
natipaker

ta było ciekawie bo ja byłem najbardziej z przodu, a wstając jako pierwszy wszystkie oczy na mnie od razu xD czułem się jak by myśleli że jestem potworem ale w sensie horroru xD

Assassin_fw

Jak dla mnie ten film zasluguje na dobrą ocenę 6/10. Po tak kiepskich ocenach na filmwebie spodziewałam się totalnego badziewia w stylu Ataku mega karaczanów, a tu naprawdę dość ciekawy horror wyszedł. Nie jestem fanka PA, ale wszystkie części oglądało sie w miarę dobrze,a czwóreczka szczególnie miło mnie zaskoczyła. Intrygowal mnie ten dzieciak i szczerze nie rozumiem głosów typu"znowu to samo, ile można ciągnąc ten sam temat, tylko jedynka, była ok, reszta to badziew". Przecież chyba można się domyśleć, o czym będzie film, że będzie bazował na tych samych rozwiązaniach, motywach, scenach - mila amerykańska rodzina, nawiedzony dom, kamerka, nagrywanie pomieszczeń w których nic sie nie dzieje, pare "strasznych" scen typu samo zamykające sie drzwi, plus "zaskakujące" zakończenie. Więc jesli kogo już nudzi ten schemat to niech nie ogląda filmu, a nie potem tylko narzeka, ze dostał to samo. Chyba juz po PA 2 najmniejszy bystrzak może ogarnąć, że wszystkie części będą do siebie podobne. Nie podoba wam się schemat zawarty w filmie to nie chodzcie na kolejne części, a potem nie narzekajcie jak to się wynudziliscie. Proste

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones