PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637875}
5,1 32 618
ocen
5,1 10 1 32618
4,3 6
ocen krytyków
Paranormal Activity 4
powrót do forum filmu Paranormal Activity 4

Właśnie zakończyłem seans i uważam że ten film to nieporozumienie. W ogóle już przestałem czuć jakikolwiek dreszcz, a powiem ze pierwsza część mnie potrafiła wystraszyć. Jak to ktoś wspomniał jakby nie blond główna bohaterka to chyba bym nie obejrzał do końca. A jak mówię o końcu to dodam, że go nie rozumiem, ale pewnie znając życie to w części 15 dowiemy się o co tak naprawdę tam chodzi

ocenił(a) film na 5
krecik14m

no na pewno zrobią kolejną część, wyjaśnią te czarownice itd. : d

ocenił(a) film na 4
Raiton

no tak kolejna czesc jest juz w produkcji, jak dl mnie spodziewalem sie wiekszego gowna a po za tym nic z tego zakonczenia nie rozumiem, to byl jakis zjazd tego sabatu czy jak?

ocenił(a) film na 6
gajos1111

koncowka filmu była tragiczna ale pare razy się wystraszylem ogladajac go w nocy :) ps takie filmy najlepiej ogladac w DTS

ocenił(a) film na 5
gajos1111

to też się kupy nie trzyma, w pierwszej części było, że jakiś duch z przeszłości <Czy coś podobnego> a teraz nagle jakieś zjazdy czarownic ? ; d Co one mają wspólnego z tym "czymś" (pewnie w next części się tego nie dowiemy)?

ocenił(a) film na 1
Raiton

to były czarownice? ja myślałem że to zombie xDD

ocenił(a) film na 2
krecik14m

Aż chce się powiedzieć - It makes no sense at all!

ocenił(a) film na 3
krecik14m

zakonczenie podobne jak w 3 czesci (poza 1 czescia najlepsza wg mnie) tez jakis sabat, tak jak 1 czesc byla straszna i z klimatem tak juz pozniej co raz wiecej do przewidzenia 4 to tragedia nic nowego kompletnie nic

ocenił(a) film na 2
Peszulino

Jedynie na Alex przyjemnie się patrzyło. Reszta to dno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones