PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637875}
5,1 32 639
ocen
5,1 10 1 32639
4,3 6
ocen krytyków
Paranormal Activity 4
powrót do forum filmu Paranormal Activity 4

Pytania!

ocenił(a) film na 6

Proszę odpowiedzieć na te pytania dotyczące PA4!
1.Co robiły te dwa auta w domu Robbi'ego?
2.Czy mama od Robbi'ego to była ta co porwała w trójce te dziecko?
3.Dlaczego Ben zobaczył Ją i skręcił głowę akurat w LEWO?
4.Co to były za kobiety na końcu filmu?
5.Kto lub Co to był/było ten duch co chodził za Wyatt'em?
6.Co to był za znak?
7.Dlaczego nie było tych scen co wyły na zwiastunie?
PROSZĘ JAK NAJSZYBCIEJ ODP NA TE PYTANIE.

FILMU NIE POLECAM OCENIAM NA 2/10.
Dlaczego 2 ,ponieważ końcówka mi się podobała ( TYLKO KOŃCÓWKA ).

ocenił(a) film na 5
wojownikbodymaxi

1. To był zjazd/sabat (cokolwiek) tych kobietek, które na końcu dopadły główna bohaterkę.
2. Niemożliwe, że mama Robbiego była tą kobietą, która porwała w trójce dziecko ponieważ 3 opowiada historię dzieciństwa Katie - mamy Robbiego. Z tego co pamiętam to była jakaś babcia czy ktoś taki.
3. Tego nie wiem, nie pamiętam dokładnie momentu ale pewnie widział po lewej demona :D
4. Nie wiem dokładnie, o którą kobietę Ci chodzi ponieważ na koniec wybiegło ich milion ^^.
5. Chłopczyk - duch, który chodził za Wayatte'm to wg.moich przypuszczeń forma, w której ukazywał mu się demon.
6. Symbolikę znaku wyjaśnia Ben znajdując go w sieci, pamiętam, że chodziło o coś związanego z płodnością, czystością (dziewictwo) etc.
7. Norma, w poprzednich 3 częściach było tak samo!

ocenił(a) film na 5
EwaSta90

1. To był sabat lub cokolwiek tych kobietek, które na końcu dopadły główna bohaterkę, czyli czarownic.
2. Niemożliwe, że mama Robbiego była tą kobietą, która porwała w 3 dziecko ponieważ 3 opowiada historię dzieciństwa Katie więc siłą rzeczy w tym filmie była dzieckiem. Być może chodzi Ci o kobietę z drugiej części - Katie ponieważ ona porywa syna swojej siostry (Huntera), który jak mniemam w 4 części jest Wyatt'em (adoptowany, krzyczy: "Nie jestem Hunterem!") tylko nie rozumiem czemu Katie najpierw porywa Huntera, potem oddaje go do adopcji, a nagle u jej boku pojawia się nikomu nieznany Robbie o.O
3. Jesteś pewien, że skręcił głowę w lewo?Wydaje mi się, że ona stała za jego prawym ramieniem i gdy zobaczył ją w kamerce to spojrzał tam, gdzie ona stała! Choć nie wiem, może kamerka działa jak lustro? Pokazuje odwrócony obraz ale on poczuł "jakąś obecność" jakby po właściwej stronie, po której Katie stała i w tą stronę spojrzał? Nie wiem, chyba pisze głupoty już :P
4. Odczytałam je jako czarownice, miliony czarownic - już w poprzednich częściach był wątek z sabatem czarownic.
5. Chłopczyk - duch, który chodził za Wayatte'm to wg.moich przypuszczeń forma, w której ukazywał mu się demon.
6. Symbolikę znaku wyjaśnia Ben znajdując go w sieci, pamiętam, że chodziło o coś związanego z płodnością, czystością (dziewictwo) etc.
7. Norma, w poprzednich 3 częściach było tak samo!

ocenił(a) film na 5
EwaSta90

jakaś kupa się zrobiła, nie mogłam edytować odpowiedzi (mimo opcji edytuj o.O), a po namyśle stwierdziłam,że napisałam głupoty więc drugi post jest poprawny :D

ocenił(a) film na 7
wojownikbodymaxi

3.włącz se kamerke internetową i zobacz,to co jest po twojej prawej stronie na monitorze będzie po lewej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones