PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637875}
5,1 32 639
ocen
5,1 10 1 32639
4,3 6
ocen krytyków
Paranormal Activity 4
powrót do forum filmu Paranormal Activity 4

Witam. Pragnę o wyjaśnienie paru spraw bo film dla mnie jest bardzo niejasny.

1) Podczas filmu byłem na 100 % przekonany że Robbie to Hunter, wtedy nie byłoby tych
niejasności. Ale okazało się zupełnie inaczej.Jak dowiadujemy się na początku Katie porwała
Huntera od swojej siostry Kristie przy okazji zabijając ją i jej męża. W takim razie, skoro Katie miała
Huntera przy sobie po co oddała go do adopcji? Oraz kim był Robbie?
2) Czy ojciec Alice wiedział coś o całej sprawie z demonem? Zakładam tak bo po akcji z nożem,
oraz sceny w garażu starał się udawać jakby się nic nie stało. A po za tym dlaczego odjechał na
końcu zostawiając Alice?
3) Zakończenie - O co w ogóle chodziło? Kim były te postacie? I jakim cudem w tak krótką chwilę
zebrała się tak wielka horda? Pewnie napiszecie że to były czarownice. Ale dziwne że w PA3
czarownice wyglądały jak normalni ludzie a nie jak zombie w PA 4
4)Kim był ten chłopak co ciągle przebywał z Alice? To był jej brat? Zakładam tak bo w scenie jak
na chwile nie odpowiada w rozmowie wideo i nagle przychodzi do jej pokoju to chyba mieszkają w
jednym domu.



Pozdrawiam

Pepe25

Ad. 4. To nie był jej brat, a kolega. Zresztą brat raczej nie sugerowałby jej rozwiązania problemu z jej dziewictwem, ani matka nie nakazywała otwierania drzwi, gdy w pokoju jest "wiadomo kto".

ocenił(a) film na 5
Pepe25

yyy co do 2 to proponuje zobaczyć jeszcze raz końcówkę filmu, jak mógł jej odjechać samochodem skoro za chwilę był ciągnięty po podłodze w domu?

Pepe25

Sorry Pepe ale chyba nie ogladales tego filmu... Tez nie rozumiem kilku rzeczy bo nie pamietam juz co sie dzialo w poprzednich czesciach ale Ty juz przegiales :D
2) Nie odjechal tylko go wciagnelo do tego drugiego domu.
4) Brat raczej nie proponowalby siostrze rozdziewiczenia. Wtedy poprostu zrobil jej kawal, siedzial na czacie na jakims smartfonie i przyszedl do niej a ona myslala, ze on siedzi w domu z laptopem.
PS: Nudna ta czesc i nic wg mnie nie wprowadzila

v1r00z

Mi się wydywało że odjechał bo było pokazane że ten samochód odjeżdża i Alice krzyczy "TATO!" ale może faktycznie coś przeoczyłem

Pepe25

no to przegapiłeś dobre kilka minut (ciekawe jak to możliwe), gdyż chwilę później tata był poniewierany po domu przez demona, jak już napisali poprzednicy.

ocenił(a) film na 6
Pepe25

1) To nie zostało wyjaśnione w filmie niestety.
2) Ten samochód, który śmignął przed Alex przed wejściem do tego domu TO NIE BYŁ OJCIEC. On wszedł do domu Katie i Robbiego, żeby sprawdzić, co się tam dzieje. Przecież kiedy dziewczyna wchodzi do tego domu to coś ciągnie jej tatę po podłodze a ona krzyczy, aby nie robić mu krzywdy...
3) Czy wy w ogóle oglądaliście wszystkie 4 części? Babka Katie i jej siostry zaprzedała duszę diabłu, była czarownicą. Miała dostać bogactwo i takie tam. Warunkiem było oddanie pierworodnego syna demonowi - TOBY'EMU! Przecież on we wszystkich częściach gra kluczową rolę. Ale problem był taki, że babcia urodziła córkę, a córka dwie kolejne dziewczyny... Dlatego demon się wkurzył i nawiedzał je. Kiedy siostra Katie (nie pamiętam jak miała na imię). W PA3 był taki moment, jak Toby miał poślubić jedną z córek, też pokazane były te wiedźmy, tylko, że były one wtedy przedstawione jako starsze kobiety :)

Pepe25

1. Nie wyjaśnione
2. Zalecam obejrzeć film jeszcze raz, to nie Alice tylko Alex
3. To były czarownice (może w poprzednich częściach nie potrzebowały się przemieniać w zombie :P)
4. To był jej kolega/chłopak niewyjaśnione ale nie mieszkali razem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones