PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475848}
6,2 129 tys. ocen
6,2 10 1 128502
5,4 28 krytyków
Paranormal Activity
powrót do forum filmu Paranormal Activity

Rozczarowanie.

ocenił(a) film na 4

Film obejrzałam przez zachęty koleżanek. Mówiły, że były przerażone mdz. sceną wyciągnięcie przez demona z łóżka Kate. Ponieważ lubię horrory, wydało mi się sensownym obejrzenie tego filmu.
NIESTETY. Film okazał się (przynajmniej dla mnie) dużym rozczarowaniem. Nie trzymał w napięciu, był zagmatwany, a scena wymieniona wyżej mnie po prostu rozbawiła do łez.
Mam zamiar obejrzeć drugą część, mimo że ma jeszcze słabszą ocenę.
Cztery na dziesięć.

ocenił(a) film na 8
filmoffka

mi tam się film w sumie podobał. gdy ogladałam go za pierwszym razem bałam się. ale kiedy wróciłam do niego za jakiś czas śmiałam się. film dobry do obejrzenia jeden raz.

ocenił(a) film na 10
steffiee

ja natomiast zostalam milo zaskoczona, ze po obejrzeniu go drugi raz z nieuwaga nadal sie balam i to na serio. A dosyc rzadko boje sie na filmach... Ale jak zaczynalam z dwojka znajomych to rzeczywiscie byl nudny. A facet Micah tak czy inaczej - irytujacy i glupokowaty.
Ale generalnie za to straszenie, daje wysoka ocene :)
Pozdrawiam spiochow:P

ocenił(a) film na 1
filmoffka

Po pierwszych 30 minutach zasnęłam na PA "z wrażenia", film rozkręcił się jakoś dopiero w ostatnich dziesięciu minutach. Niby zaciekawiło mnie, czy oby na pewno działo się to naprawdę, ale to nie wystarczy, by film był dobry... 1/10, porażka.