PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461432}

Parnassus

The Imaginarium of Doctor Parnassus
6,6 163 630
ocen
6,6 10 1 163630
6,0 27
ocen krytyków
Parnassus
powrót do forum filmu Parnassus

Nie rozumiem co może się podobać w tym filmie oprócz strony wizualnej. Poza tym, ocieka symboliką iluminatów, co stawia go w jeszcze gorszym świetle.

Anymouss

Ja też tylko potwornie się wynudziłam, po pierwszej godzinie miałam nawet zamiar zapytać na filmwebie czy jest sens oglądać dalej:) Niestety postanowiłam oglądać i widzę, że rewelacji nie ma. Jak dla mnie 5/10 za dobrą kreację Heatha no i może stronę wizualną ale to by było na tyle.

ocenił(a) film na 2
Anymouss

O to chodzi, że w tym filmie jest słaby i kiepski, a ludzie się nim zachwycają. Jeden plus filmu to fajne kostiumy, reszta to totalny syf, senny film i tyle.

ocenił(a) film na 9
Anymouss

Co jest niby nie tak z symboliką iluminatów? Jest jakaś gorsza?

kosmita_71

Owszem.

ocenił(a) film na 9
Anymouss

Co "owszem" ? Żądam wyjaśnień!

kosmita_71

To jest miejsce na dyskusję na temat filmu, a nie symboliki iluminatów.

ocenił(a) film na 9
Anymouss

To po kiego wała SAMA zaczynasz z symboliką iluminatów? I nie chodzi mi już nawet o tę całą symbolikę, tylko o to, że jesteś wobec niej uprzedzona. Jakbyś chciała powiedzieć: "Ten film jest zły! Maczali w nim palce iluminaci!" Po prostu wkurza mnie strasznie taka postawa! I przyznaj, że nic nie wiesz o symbolice iluminatów, zamiast pisać takie głupie wykręty.

kosmita_71

Na temat tego, czy coś wiem dyskutować nie mam zamiaru. Nie widzę sensu w udowadnianiu Tobie czegokolwiek. Dziękuję, dobranoc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones