PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461432}

Parnassus

The Imaginarium of Doctor Parnassus
6,6 163 629
ocen
6,6 10 1 163629
6,0 27
ocen krytyków
Parnassus
powrót do forum filmu Parnassus

Zawsze chciałam obejrzeć Parnassusa i jak go sobie ostatnio włączyłam to usnęłam w połowie, wzięłam się więc za niego drugi raz, co prawda obejrzałam całego, ale się rozczarowałam. Lubię filmy o takiej tematyce, ale po obejrzeniu tego czułam wieli niedosyt i rozczarowanie, nie zrozumiałam też niektórych wątków, ale może to przez nieuważne już pod koniec oglądanie filmu. Mimo wszystko kiedyś może dam mu kolejną szansę i może wtedy coś mi się rozjaśni.

ocenił(a) film na 10
r_madzialena

Całe rozczarowanie bierze się stąd, że nastawiłaś się na film z Deppem, a tu go mało było. Jak będziesz miała okazję, to obejrzyj jeszcze raz. Wszystko ma sens - i w ogóle, i w szczególe.

kociara_4

Nie no, ale kto powiedział, że oglądała ze względu na Deppa? A może akurat chodziło o Ledgera, albo nie chodziło wcale o żadnego z aktorów.

Ja powiem tak oglądałam trzy razy, za każdym razem podobał mi się bardziej, bo zaczęła zwracać uwagę na inne elementy. Ma klimat i jak najbardziej jest się w stanie zrozumieć go w całości, ale do tego na pewno jest potrzebna pełna koncentracja :) Moja rada: wróć do niego za jakiś czas i myślę, że Twój pogląd chociaż lekko ulegnie zmianie :)

ocenił(a) film na 10
jona13

r_madzialena miała Deppa w avatarze

ocenił(a) film na 5
kociara_4

wcale nie nastawiłam się w tym filmie na Deppa, bo wiedziałam, że go będzie tutaj mało. Po prostu lubię filmy fantastyczne, a ten był jeszcze tak reklamowany, że spodziewałam się czegoś innego, czegoś lepszego

ocenił(a) film na 9
r_madzialena

ja w sumie chcialam obejrzec tylko dla Deppa i bylo go malo...a szkoda. tak czy siak film jest swietny;D

franczeskaa

Takie było założenie filmu... ? Że Depp będzie tylko przez kilka minut, z resztą o ile się nie mylę, to właśnie był on najdłużej z tej trójki. Jakbyś wcześniej się dowiedziała czegoś o tym filmie, to wiedziałabyś, że Ledger umarł i trzeba było coś wymyślić...

ocenił(a) film na 9
jona13

do mnie pijesz?;> no po tak krotkim komentarzu juz wiesz ze nic nie wiedzialam o filmie... no no;> wiem ze umarl, ale jak wyszedl sam film chciałąm go obejrzeć tylko dla johnnego, i wg. mnie świetnie wyszli z tej sytuacji(o ile w ogole mozna tak powiedziec zwazajac na fakty;/) i caly film jest dla mnie na plus i nie rozumiem czemu znaczna częsć ten film hejtuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones