PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461432}

Parnassus

The Imaginarium of Doctor Parnassus
6,6 163 630
ocen
6,6 10 1 163630
6,0 27
ocen krytyków
Parnassus
powrót do forum filmu Parnassus

film rewelacja

ocenił(a) film na 9

Nie zgodzę się z tak licznymi negatywnymi opiniami na temat tego filmu, już dawno film mi
tak szybko nie "zleciał", bardzo lekki i przyjemny, świetni aktorzy, scenografia, film jednym
słowem przenosi w strefę marzeń. Z całą przyjemnością daję 9, film z rodzaju tych których
nie zapomina się zaraz po oglądnięciu, bardzo oryginalny, zachęcam do oglądania :)

ania5766

Mnie to sam fakt ze Heath Ledger umarl w trakcie robienia tego filmu jakos tak poruszyl ze ten film stal sie jakis sentymentalny dlamnie... ale naprawde sie go dobrze ogladalo... tez zachecam wrzystkich pesymistow ktorzy po obejrzeniu trailera sie zniechecaja xP

ocenił(a) film na 5
garfield11031989

mam tylko nadzieję, że ten film nie zabił mojego ulubionego aktora -.-

Doomsayer

nie to batman podobno zabil go.. bo sie wprowadzil w taki stan mentalny zeby dobrze zagrac jokera ze mial problem narkotykami i lekami potem

ocenił(a) film na 5
garfield11031989

też tak sądzę, ale wole myśleć, że zabił go Parnassus bo Dark Knight'a uwielbiam ^^ Dla mnie Ledger jako Joker to najlepiej zagrana rola jaką świat widział!

Doomsayer

nom tez tak uwazam .. ale sie juz raz poklucilem z typkami co mowil ze zagral hujowo bo z jokera zrobil wariata i cpuna... no coz.. kazdy ma inny poglad.. mi sie podobal w dark knight.. mniej mi sie podobal fakt z juz go nie zobaczymy

ocenił(a) film na 5
garfield11031989

yyy joker był wariatem... -.-

Doomsayer

nie not tak byl wariatem .. ale w sensie ze jakos iy przegiol z jego zachowaniem.. mi sie jego zachowani podobalo bardzo wlandie, niewazn. wazne ze dobrze agral i sie nem podobalo xP

ocenił(a) film na 5
garfield11031989

też tak sądzę ^^ tylko żałuję, że może już nigdy nie zobaczę tak cudownie odegranej roli :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones