PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461432}

Parnassus

The Imaginarium of Doctor Parnassus
6,6 163 630
ocen
6,6 10 1 163630
6,0 27
ocen krytyków
Parnassus
powrót do forum filmu Parnassus

..tego sie nie da ogladac! chyba nawet dluzej jak 15min nie wytrzymalam.

ocenił(a) film na 4
czarna404

Potwierdzam.Dziwactwo ten film.

czarna404

może dlatego, że ten film jest dla ludzi inteligętnych?
on wymaga poprostu zastanowienia

czarna404

Byłem na tym w kinie, zasnąłem po ok 20 min :) fakt: byłem troszke zmęczony, ale nie warto było wydawać pieniędzy.

ocenił(a) film na 10
czarna404

Bo na tym filmie się trzeba bardzo skoncentrować.
To nie jest taki o sobie film, żeby tak o sobie hop siup obejrzeć.
Naprawdę wymaga skupienia, a szczerze mówiąc najlepiej obejrzeć go za jakiś czas raz jeszcze, bo wtedy można wszystko zrozumieć i odkryć to, czego nie dostrzegaliśmy za pierwszym obejrzeniem.
Myślę, że tutaj nie należy rozgraniczać, czy film jest dla inteligENtnych czy nie, za to raczej podzielić widzów na takich, którzy wolą skupiać się na akcji (bieżących wydarzeniach) czy sensie ogólnym (dotyczącym całej fabuły). Jeżeli ktoś woli to pierwsze to odsyłam do Resident Evil Afterlife, a jeżeli komuś chodzi bardziej o analizę wydarzeń i skoncentrowanie się na całej fabule to polecam jednak zostanie przy Parnassusie.
:)

czarna404

fantazyjny, z lekka nudnawy...

ocenił(a) film na 2
czarna404

Jak dla mnie film w kategorii gniotów powinien znaleźć się w czołówce. Bylem lepszy od Ciebie, oglądnąłem cały ale to była misja samobójcza. TRAGEDIA!!!

Sprite_87

haaha respect :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones