PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143}
7,6 49 142
oceny
7,6 10 1 49142
6,7 7
ocen krytyków
Patch Adams
powrót do forum filmu Patch Adams

Jak w temacie. To naprawdę powinien być obowiązkowy film na każdej akademii medycznej. Więcej takich ludzi, więcej takich lekarzy...

Rewelacyjny Williams.
Uśmiech przez łzy, w cierpieniu, przy łożu śmierci... Coś pięknego.

Uczy żyć.

donkoguto

miałam dodać własnego posta ale napisze tylko-zgadzam sie w 100%
:)

donkoguto

A ja dodam własnego posta ale napiszę że zgadzam się również. No i właśnie profesor nam puścił ten film mówiąc że godny obejrzenia:)
Nie mylił się

użytkownik usunięty
donkoguto

ŁAŁ, pewnie nie wiedział, że "miesięcznik Maxim w 2002 przeprowadził ankietę w której wybrano najgorsze filmy wszechczasów. Film "Patch Adams" zajął 3 miejsce". Dobry profesor...

ocenił(a) film na 10

i Ty też tak uważasz? Oglądałeś w ogóle ten film?

użytkownik usunięty
lutek_89

Koleś zniszczyłeś mnie, nie pisze nic bo widze ze nie ma sensu...

użytkownik usunięty

Czy pismo MAXIM jest pismem zajmującym się kinem i problematyką filmową, że jego poglądy należy czcić?

ocenił(a) film na 9
donkoguto

Eric jeśli zgadzasz się z opinią miesięcznik Maxim apropo Patch Adamsa to jesteś po prostu żałosny. Założę się że nawet nie oglądałeś tego filmu, a piszesz takie głupoty. Ten film jest świetny, jeśli nie potrafisz tego przyznać to znaczy że jesteś jeszcze bardziej pusty niż Dean Walcott w tymże filmie(może to skłoni Cię do obejrzenia go). Pozdrawiam wszystkich których ten film poruszył.

użytkownik usunięty
Machete_e

Oczywiście, że go oglądałem żałosny człeku. Nigdy nie widziałem bardziej schamatycznego, naiwnego i przesłodzonego filmu. Nie bez powodu ten magazyn tak uznał. Apropo poruszenia. To co sprawia, że ten film jest tak zły, to nieporadność reżysera. Nie potrafi zainteresować widza historią, nie potrafi sprawić byśmy się przejęli np. śmiercią dziewczyny, albo losami głównego bohatera. A kąpiel w makaronie i to całe bycie lekarzem bez bycia lekarzem było żałosne. (jak cały film i wiele środków w nim zawartych).

użytkownik usunięty

http://www.filmweb.pl/topic/676935/ekhem.html

Drogi Ericu, mnie ten film zarówno zainteresował, jak i poruszył. A nie pomyślałeś może, że twoje odczucia nie są winą reżysera tylko twojego niskiego poziomu wrażliwości, empatii? Bo wypowiedzi na forum wskazują na to, że jesteś raczej odosobnionym przypadkiem. Wszystko określasz jako żałosne, a ten film właśnie opierał się na idealistycznej wizji, żeby poruszyć widza. Ale może to wszyscy oprócz ciebie i wspaniałego czasopisma Maxim są żałośni...

Sugerujac sie gazetami, rankingami podkreslasz swoja bezradnosc w stosunku do roznych tematow. Na pewno jestes bystra osoba, ale masz problem...Jesli zaszedles daleko i ogladnales Patch Adams tzn ze szukasz roznych gatunkow, i dobrze bo faceci ogladajacy tylko wojny na ekranie czy nastolatki -bolyłódzkie hiciory :) sa bezgusciami totalnymi i maja zero pojecia o kinematografii... trzeba szukac i miec rozne punkty odniesienia. Czy to gazety pokaza Ci jak zyc, wyjsc z kryzysu, co kupic, co ogladac? Tak! Tylko nie jest to poparte zadnymi dowodami. Dlatego jesli sadzisz ze Patch Adams jest slaby-to Twoja własna opiniotworcza mysl powinna tak sadzic a nie gazeta, ktorej zadaniem jest oglupic spoleczenstwo jak reszta mass-mediow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones