PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804561}

Pewnego razu... w Hollywood

Once Upon a Time ... in Hollywood
7,3 203 308
ocen
7,3 10 1 203308
7,7 63
oceny krytyków
Pewnego razu... w Hollywood
powrót do forum filmu Pewnego razu... w Hollywood

Największe g***o dla idi*tów. Nic nie było oparte na faktach, gdzie Tu niby sekta Mansona?, gdzie on sam?, gdzie napaść i morderstwo na Sharon Tate?. Dwaj skr*tyniali, podstarzali aktorzy z kompleksem Bojacka i do tego zmyśleni. Zawierucha jako Polański zaledwie parę minut w filmie otrzymał. Po co w ogóle był wątek z życia Polańskiego i pseudosekty Mansona. Zawiodłem się srodze. Co ta za shitmovie

ocenił(a) film na 9
zell5

A bękart wojny były.na faktach Hitler zabity w kinie caly czas Tarantino mowil ze film bedzie inspirowany prawdziwymi faktami ale to nie znaczy ze tak będzie co do Zawieruchy faktycznie po co on.tam pojechał to nie wiem każdy mógł to zagrać nawet jakiś aktor z dlaczego ja

ocenił(a) film na 6
Morek1983

no tak bo Zawierucha sam wpadł do Tarantino na plan i powiedział, że będzie grał. Tarantino na pewno nie miał innej możliwości i wybrał go bo się przestraszył.
No, wait...

A co do tego, że było go tak mało... to wydaje mi się, że wiekszość aktorów którzy nie są zbyt znani w hollywood, chciało by zagrać u Tarantino. Nawet w jednej scenie. Ja bym chciał, mógłbym nawet być przechodniem na ulicy.

ocenił(a) film na 9
krzemmm1

Chodzi o to że zrobili z tego wielkie halo że będzie grał jedna z głównych ról tv tyle A potem kicha ha wiem że wielu wybitnych aktorów marzy aby zagrać u Tarantino Ale hak miał być główny watek Z Tate to wiadomo że Polański tez będzie odgrywał role

ocenił(a) film na 6
Morek1983

A gdzie on mówił, że to będzie główna rola? Raczej tego nie było.
No i gdzie było podane, że Tate będzie głównym wątkiem? Ja widziałem, że główny wątek to atak sekty Mansona. Wiec bardziej niż Tate, to Mansona tam brakowało.

Może mi umknęło, ale wątpię. Jeśli się mylę to zwracam honor. pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
krzemmm1

"Wiec bardziej niż Tate, to Mansona tam brakowało."

Przecież Tate grana przez Robbie to była rola pod względem czasu filmowego jako trzecia po DiCaprio i Picie...

zell5

A gdzie było napisane że bedzie na faktach hahahah :-)

ocenił(a) film na 9
MaR83

A gdzie ja napisałem że to będzie na faktach napisałem inspirowany tak jak tylko okazało się co bedzie za film mówiono żonie Polańskiego wpisz sobie w gogglach pierwsze wiadomości o tym filmie to trochę tego znajdziesz

ocenił(a) film na 8
Morek1983

Nie rozumiesz, że to był celowy zabieg Tarantino, który nie raz oskarżany był o epatowanie przemocą? Ludzie oczekiwali rzezi na ciężarnej kobiecie. Pamiętam dyskusje o tym jak on z tego wybrnie. Zrobił to właśnie w ten sposób.

Morek1983

Pisałem do Zell5

zell5

A wyczytałeś gdzieś, że to ma być opowieść oparta na faktach?

ocenił(a) film na 10
zell5

Ten film nie był oparty na faktach tylko inspirowany nimi, więc nie rozumiem w ogóle tych zarzutów w jego stronę.

ocenił(a) film na 9
zell5

O rany! Ale to jest żałosne, co napisałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones