PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713737}

Piąta fala

The 5th Wave
5,6 56 828
ocen
5,6 10 1 56828
Piąta fala
powrót do forum filmu Piąta fala

Trzeba być nienormalnym ,żeby na tak odległy termin przesunąć premierę ,cały świat oglądnie a my na końcu ,do tego czasu będą już idealne piraty i dystrybutor będzie miał g..no a nie zysk.

ocenił(a) film na 2
sneakersik69

Dlatego karzę tych kretynów co takie daty ustalają i nie chodzę do kina na te konkretne filmy. Robią z nas zaścianek, to na mnie nie zarobią.

sneakersik69

naprawdę tak trudno poczekać 3 miechy na film, żeby zobaczyć go w kinie, tylko skazywać się na wątpliwą przyjemność oglądania w formacie 640x272 na przykład i rosyjskim dubbingiem, albo zacienionymi chińskimi krzaczkami ?

ocenił(a) film na 7
piciu6

Niestety trzy miesiące to dużo! Net już jest pełny pirackich kopii i nawet całkiem dobrej jakości. Młodzież nie da rady wytrzymać. Dystrybutor chyba wie, że wiele straci.

sneakersik69

Piraty już są:) a wydaje mi się że to i tak cienizna będzie

longer88

na pomidorach ocena jest miażdżąca :)

ocenił(a) film na 5
sneakersik69

Film jest tak kiepski ze lepiej sciagnac go z internetu...

yanik11

Film jest skierowany do dzieci i młodzieży. I jako film familijny, jest to obraz godny polecenia.

siNNer_pl

Postapokaliptyczny film familijny? Coś nowego.

tomskc

Coś nowego? Zobacz "Wojnę światów" albo "Super 8".

siNNer_pl

Co było w Wojnie Światów familijnego? A Super 8 nie ma nic wspólnego z postapokaliptycznymi klimatami.

tomskc

o_O
____

0_o

____

O_O

ocenił(a) film na 7
sneakersik69

Faktycznie dziwna sytuacja! Dystrybutor ma świadomość strat a pomimo to zdecydował się na daleki termin premiery. Trudno zrozumieć dlaczego. Internet już jest pełny pirackich kopii, czasem nawet dobrej jakości. Młodzież, do której jest skierowany obraz nie będzie cierpliwie czekać i sami między sobą będą dystrybuować film. To naturalnie było do przewidzenia. Niezależnie od wszystkiego czytałem tutaj opinie, że kino złe bo popcorn i rozwydrzone bachory itd. Drodzy, młodzi kinomanii!!! Nic nie zastąpi magii wielkiego ekranu, wyjścia do kina z paczką znajomych i tych emocji, które czujemy na napisach końcowych. Nie rezygnujcie z prawdziwego kina! Film ściągnięty z netu na komputerze świadczy właśnie o waszej słabości i niedojrzałości. To każdy potrafi! I pamiętacie tracicie coś bezpowrotnie - możliwość przenoszenia się do innego wymiaru, którą gwarantuje sala kinowa. Do zobaczenia w kinie!

ocenił(a) film na 7
rafneo

Dokładnie. Osobiście czekam na ten film i wiem, że są już nawet w internecie wersje z polskimi napisami, ale poczekam ten niecały jeden miesiąc. Dla Chloe.

rafneo

przykro mi ale się mylicie, ten film nie jest w dystrybucji normalnej z 2015 tylko ze stycznia tego roku! Więc niecałe 3 miechy to akurat nie jest tragedia, oto dowód: http://www.boxofficemojo.com/movies/?page=intl&id=5thwave.htm

sneakersik69

A czytałaś powieść?

sneakersik69

Nie warto na to isc do kina...

ocenił(a) film na 4
sneakersik69

Stąd się bierze piractwo w Polsce - 4 miesiące oczekiwania na film....

sneakersik69

Może fabuła skomplikowana i jest problem z tłumaczeniem napisów ?

sneakersik69

Ale przecież to już jest w polskich kinach.....

ocenił(a) film na 8
sneakersik69

Dużo filmów w Polsce jest bardzo opóźnionych z premierą. Weźmy np. "High-Rise". Światowa premiera filmu odbyła się 13 września 2015 roku, a w kraju możemy zobaczyć to od dzisiaj...

sneakersik69

nie ma co narzekać tylko się trzeba się cieszyć, że w necie już za darmo krąży.... jedyna myśl która mi towarzyszyła pod koniec tego filmu to taka, że straciłem prawie 2 godziny życia na takie g..... jakbym poszedł do kina to doszło by jeszcze straconych kilkadziesiąt złotych.... ten film to dno nie nadające się nawet na domowy tv....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones