PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=144}

Piąty element

The Fifth Element
7,4 308 537
ocen
7,4 10 1 308537
6,6 26
ocen krytyków
Piąty element
powrót do forum filmu Piąty element

Przesłodzony

ocenił(a) film na 5

Aktorstwo jest dobre, dialogi niekiedy bardzo fajnie skonstruowane i efekty specjalne też mogą być. Ale film jest znacznie przesłodzony, przekombinowany i niektóre sceny zamiast śmieszyć, żenują np. z generałem w lodówce.Za dużo gadania o miłości, gadek moralizatorskich itd. Debilna jest też postać Ruby'ego. Mnie osobiście denerwowała. Finałowa rozwałka na statku jest dość ciekawa, ale przez większość filmu nic się nie dzieje. Willis po razy kolejny gra pod "Szklaną pułapkę"... :/.

ocenił(a) film na 9
Goro_Gondo

Jak "Szklana pułapka" wyszła tak dobrze to w tego typu filmach też mógł spróbować. Dla mnie to jest jeden z ulubionych filmów.

ocenił(a) film na 5
neo256

Tak, ale cały czas tak samo gra. Przez przesady ;)

ocenił(a) film na 9
Goro_Gondo

No w sumie...

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Willis ZAWSZE gra pod "Szklaną Pułapkę" dlatego nigdy nie mogłem zrozumieć takich zachwytów nad tym aktorem.

ocenił(a) film na 5
tomash74

No cóż...nie sposób się nie zgodzić. Już często pisałem, że to aktor jednej roli, za co mieszany z błotem byłem. McClane to ikona, ale uczciwie trzeba przyznać, że każda kolejna postać kreowana Willisa to wariacja albo klon Johna McClane - szczególnie w kinie akcji i takich (nota bene dobrych) tytułach jak "Pole rażenia", "Ostatni skaut", "Ostatni sprawiedliwy" itd.

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Lepiej bym tego nie powiedział. Pozdrawiam :)

Goro_Gondo

W Na wariackich papierach grał świetnie i nie jak w Die hard w Ostatnim skaucie też inaczej grał TERAZ gra w każdym nowym filmie identycznie .

Goro_Gondo

Przeslodzony ? sam chyba nie wiesz o co CI chodzi.

ocenił(a) film na 5
lolipezet

Doskonale wiem o co mi chodzi :)

Goro_Gondo

To jest konwencja filmu. Sfi pomieszane z akcją i komedią. Nawet muzyka była dobrana tak, żeby widz mógł się pośmiać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones