PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624150}

Pięć

Five
6,9 1 503
oceny
6,9 10 1 1503
Pięć
powrót do forum filmu Pięć

Premiera w HBO

ocenił(a) film na 7

I to jest mega premierą w HBO brak mi słów, trzeba zrezygnować z hbo bo szkoda na to
pieniędzy!!

ocenił(a) film na 5
kalewra

Trochę rozumiem rozczarowanie dotyczące słowa "mega premiera". Po takiej zapowiedzi powinniśmy się spodziewać wielkiego klasyka, albo przynajmniej głośnego i dobrze przyjętego filmu. Tymczasem "Five" nie należy do specjalnie wielkich filmów i głośna premiera tej produkcji opiera się bardziej na zasadzie targowiska gwiazd, wielkich nazwisk: Moore, Aniston, Keys, Clarkson, czy choćby Tripplehorn, oraz z powodu samej idei - walka z rakiem piersi - jaką niesie za sobą ten film.
Filmowo jest to poziom średni (nie ma co ukrywać), jednak sam zamysł, i jak wspomniałem idea, którą ta produkcja wspiera godne uwagi. I chyba głównie dlatego ludzie będą pamiętać, że coś takiego w ogóle stworzono.

ocenił(a) film na 7
srick.pl

Takich filmów powstało już masę! A powiem szczerze że pierwszy raz w ogóle usłyszałem o tym filmie właśnie dziś! Po za tym sam fakt że od prawie 2 mies. nic dobrego w Niedziele na hbo nie zobaczyłem i to też mnie wkurza bo to jest niby tv premium gdzie mają lecieć same hity filmowe!! Wielkie rozczarowanie!

ocenił(a) film na 5
kalewra

Nie mam na co dzień przyjemności z HBO. Dziś to był prezent od kablówki :)) Ale doskonale rozumiem rozczarowanie potencjalnego abonenta, który musi dopłacać i spodziewa się oferty lepszej jakości niż przysłowiowego chłamu rodem z TVP, TVN, czy Polsatu.
A co do tego tytułu, akurat słyszałem/czytałem o nim ale przyznam że przypadkowo. Jakieś pół roku temu szukałem informacji na temat którejś z tych pań (już nie pamiętam której) i na fw akurat znalazłem coś na jego temat. Biorąc pod uwagę, że jest to produkcja typowo telewizyjna to i tak duży sukces, że ktoś, coś o tym napisał.

ocenił(a) film na 7
srick.pl

Film mi się podobał, ale faktycznie, niedzielny Mega Hit to to nie był !

kalewra

Szczerze? czytają takie komentarze pod takim filmem ręce mi opadają.. Po pierwsze co osobę odwiedzającą tą stronę i szukającą opinii o filmie interesuje Twoje zdanie na temat HBO i tego czy niedzielne premiery są warte abonamentu czy nie?! Tu się wypowiadamy na temat filmów a nie kanałów telewizyjnych. A po drugie i co ważniejsze może dla Ciebie ten film jest nudny czy może raczej nie godny aby puścić go jako wielką premierę, ale dla wielu kobiet może być inspirujący i sądzę że dla dojrzałych mężczyzna również. Fakt nie ma porywającej akcji czy super efektów specjalnych może to nie kolejny gniot na którego reklamę wydano kupę siana. Ale takie filmy też są potrzebne. Może nie Tobie ale nie mi to oceniać. Nie będę również dyskutowała o gustach filmowych bo każdy ma inny. Ale ludzie trochę więcej wyczucia. Ten film porusza ważne tematy dotyczące wielu kobiet może również z waszego otoczenia. I może dlatego został puszczony jako premiera na HBO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones