Fifty Shades of Grey

2 godz. 4 min.
4,5 186 081
ocen
4,5 10 186081
14 509
chce zobaczyć
2,9 21
ocen krytyków
{"rate":2.9047618,"count":21}
{"type":"film","id":655761,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Fifty+Shades+of+Grey-2015-655761/tv","text":"W TV"}]}

Anastasia Steele (Dakota Johnson) jest młodą studentką literatury, która przeprowadza wywiad z intrygującym Christianem Greyem (Jamie Dornan) - milionerem i przedsiębiorcą. Dziewczyna jest zafascynowana inteligentnym i przystojnym mężczyzną. Jednak gdy ich spotkanie dobiega końca, stara się o nim zapomnieć. Grey zjawia się jednak w sklepie, w którym dorywczo pracuje Anastasia i prosi o kolejne spotkanie. Studentka zgadza się - tym samym wkracza w niebezpieczny świat pożądania, erotyki i głęboko skrywanych pragnień.

Kiedy studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem spotyka przystojnego, genialnego i onieśmielającego mężczyznę. Niedoświadczona Ana z zaskoczeniem odkrywa, że pragnie tego mężczyzny. Z kolei niezdolny do oparcia się pięknu, mądrości i niezależności Any, Grey przyznaje, że również jej pożąda, jednak na swoich warunkach.
Zszokowania i zarazem podniecona specyficznymi gustami erotycznymi Greya, Ana waha się. Pomimo wszelakich przejawów sukcesu – międzynarodowego biznesu, bogactwa, kochającej rodziny – Grey jest człowiekiem dręczonym wewnętrznymi demonami oraz pożeranym przez żądzę kontroli. Kiedy para rozpoczyna śmiały, pełen pasji fizyczny romans, Ana odkrywa nie tylko sekrety Christiana Grey’a, ale także własną mroczną stronę...

katie_17
opis użytkownika

Ten film wzbudza sensację na całym świecie - "Pięćdziesiąt twarzy Greya" z udziałem Dakoty Johnson i Jamie Dornana w rolach Anastasii Steele i Christiana Greya, o których marzą wszyscy aktorzy i aktorki. Ona jest niedoświadczoną studentką, której przyszło zrobić wywiad z tajemniczym miliarderem, Christianem Greyem. Ale to, co zaczyna się jako służbowe spotkanie, przeradza się w niezwykły romans. Urzeczona pełnym blasku stylem życia Christiana Ana wkrótce dostrzeże jego inne oblicze, a przy okazji sama odkryje swoje mroczne pragnienia. Efektem będzie ekscytujący, wciągający bez reszty romans - a Christian i Ana zaczną badać granice, do których mogą posunąć się w swym zapamiętaniu.

opis dystrybutora dvd