PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 537
ocen
4,5 10 1 191537
2,9 31
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
leely92

ambitny komentarz. Pozdrawiam :)

patipatipatiiii

Ciężko było skomentować inaczej Twoje przesłanie :v Pozdrawiam również.

leely92

Cóż tylko się podpisuje po tym co napisałaś :) Riposta jak petarda! Naprawdę poprawiłaś mi humor w tych ciężkich sesyjnych dniach. Za 5 dni urodziny czuj się zaproszona :D

Dziuchni91

hahahha, genialna wymiana zdań :D :D :D

Dziuchni91

Szkoda, że zablokowali. Co napisała? :)

ocenił(a) film na 4
axalis

Też jestem ciekawa, co napisała? :) Bo ja nie zgadzam się z autorką komentarza... chętnie bym poznała treść tej ambitnej riposty :D , z czystej ciekawości :).

ocenił(a) film na 3
Inezune

Też chce wiedzieć :D

Arch_Angel

Sama już nie pamiętam, hihihi, mogę jedynie przypuszczać. Jednakże jeśli znowu to napiszę, zablokują mój wpis :D

Dziuchni91

A co napisała leely92, bo już nie widać ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
patipatipatiiii

Blokuj sobie wpisy innych uzytkownikow, swiadczy to tylko o twojej slabosci podczas argumentacji ;$

użytkownik usunięty
adizi

Zgadza sie!!! :)

leely92

KCIUK W GÓRĘ

leely92

leely92 Twój komentarz jest żałosny .......... ponoć, jednak jak dla mnie GENIALNY :D Kocham Twoją ( i nie tylko) prostotę przesłania :D Zapraszam ( a co więcej stawiam :D ) na butelczynę czegoś smacznego :D wino bądź łycha - do wyboru :)

ocenił(a) film na 2
leely92

(y)

patipatipatiiii

Trochę się czytało, więc mogę ocenić, jednak co jest w tej książce do rozumienia?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
snickers2013

Hahaha :D

snickers2013

Hahahahha, padłam... A swoją drogą co w tej książce jest do rozumienia? Ile razy jeszcze człowiek będzie czytał obrażające kogoś komentarze sugerujące, że jak komuś nie spodobał się dany film to oznaka, że widz jest głupi?

ocenił(a) film na 4
AlexabezKeksa

super odpowiedź :)) zgadzam się w 100%

Labek

zgadzam się z Twoim zgadzaniem..

swoją drogą polecam.. :v http://wyszlo.com/facet-czyta-50-twarzy-greya-odcinek-1/

ocenił(a) film na 4
ZeitgeistMovement

a tak, czytałam to owszem, tak jak próbowałam przeczytać "50 twarzy Greya" (ale jakoś szybko mnie znudziła ta "powieść")

AlexabezKeksa

Trzeba zrozumieć to że książka czy film to tylko fikcja i wizja czasami nawet i nienormalna autora, aczkolwiek ukazane jest tutaj że bogaci się liczą. Biedniejsi są .uchani przez tych bogatych. Kobiety się wstydzą mówić o swoich prawdziwych pragnieniach, są bardzo zboczone. A goście o perwersyjnym stylu życia mają kłopoty ze swoją osobowością. Tym bardziej faceci którzy mają za dużo kasy i wolnego czasu z którym nie wiedzą co zrobić :) Więc i dziwne akcje im przychodzą do głowy.

snickers2013

A pan mógłby sobie darować personalne wycieczki, ew. pokazać swoją twarz ?

Pomyslowy_Dobromir

36 twarz ;p hehe

Pomyslowy_Dobromir

jak sie pokazuje brzydka twarz na forum publicznym to trzeba liczyc sie z konsekwencjami, ja nie musze pokazywac twarzy czy to jakis obowiązek?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
barry4500

rasistowskie wycieczki też nie na miejscu.

ocenił(a) film na 1
chica guapa

Stwierdzenie, że ktoś jest żydem to rasizm? Dlaczego typiara miałaby się wstydzić swojego żydostwa? Jesteś rasistką.

barry4500

Na pewno nie ja :) Stwierdzenie, "z samego nosa przemawia żydostwo" jest rasistowskie i ograniczone. A swojej narodowości nie ma się co wstydzić.

ocenił(a) film na 4
barry4500

Hahaha! Dokładnie tak.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
barry4500

Widzę, że dyskusja z Tobą nie ma większego sensu, ale raczej trafiłeś nie na to forum co trzeba. Albo bardzo Ci się nudzi i piszesz tu jakieś bzdury.

chica guapa

dlaczego blokujecie czyjeś wypowiedzi? czyżby teraz inne zdanie niż masowe jest cenzurowane?

Ra_s_al_Ghul

To filmweb blokuje, a chodzi o np. rasizm albo teksty jakie były w wypowiedzi barry4500, czyli chamskie stwierdzenia seksualne - raczej nie na miejscu na tym forum. Nikt nie usuwa czyichś komentarzy na temat filmów :)

chica guapa

Mama taką nadzieje bo tutaj można zgłaszać komentarze.
No a co do chamskich stwierdzeń czy rasizmu to fakt można użyć innych słów znaczących to samo a mniej wulgarnych ;) hehe
No ale mimo wszystko szkoda że nie można odczytać tych komentarzy.
Dziękuje za odpowiedź mimo wszystko :)

ocenił(a) film na 1
barry4500

podoba mi się twój tok myślenia ;) pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
curt76

to było do barry ego 4500

użytkownik usunięty
barry4500

hahahaha, dobre mistrzu

ocenił(a) film na 3
patipatipatiiii

A co tutaj rozumiec ? Ksiazka graniczaca z grafomania , film erotyczny z kiepska fabula.

ocenił(a) film na 4
WhisperingDeath

O matko jak się z Tobą zgadzam ;) ta książka to jakieś nieporozumienie. Nigdy czegoś tak złego nie czytałam, to miało być seksowne i erotyczne i to miał byś sex bdsm? no naprawdę Pani autorka powinna zrobić lepszy research zanim usiadła i napisała to co napisała ;) kolejnych części nie mam zamiaru czytać, nie jestem masochistką, oglądac tym bardziej. Dziękuję postoje ;)

ocenił(a) film na 1
CmaBarowa139

Autorka nawet nie pokusiła się o przeczytanie opisu BDSM na wikipedii. Totalne zero. Praktyki przedstawione w filmie i książce nie mają nic wspólnego z prawdziwym BDSM z wyjątkiem tego, że gdyby uciąć jeden kadr to ktoś może faktycznie pomyśleć, że chodzi o BDSM. Ale jednak nie, ze szmaty jedwabiu nie zrobimy.

e159e603

Ze szmaty jedwabiu - dobre i pasuje :)

ocenił(a) film na 3
e159e603

Dokładnie, ale co się dziwić - miała być romantyczna szmira z odrobiną pikanterii dla napalonych 14-latek, więc tak też to wygląda. Nastolatki się jarają, ludzie obeznani w temacie patrzą z dezaprobatą.

WhisperingDeath

Jeśli w ogóle jest jakaś fabuła ;) wszystko można by było rozegrać maksymalnie w 30 minut ;)
Do 5 minuty się poznają później przez 20 minut się kochają, a później ślub i the end ;p

patipatipatiiii

A co tu jest do rozumienia, bądź też nierozumienia? Książka już nie była najlepsza (tak przeczytałam, nawet w oryginale), ale film to porażka. Główna aktorka ma wyraz twarzy tęskniący za inteligencją, główny aktor patrzy na nią tak jakby chciał ją pogłaskać za to po głowie i powiedzieć, że nie każdy musi być piękny i mądry, a nie jakby chciał ją zaciągnąć do łóżka. Dialogi miały być przepełnione "chemią" i namiętnością, a tymczasem przez 1,5 godziny cała sala kinowa, łącznie ze mną, płakała ze śmiechu i politowania. Ścieżka dźwiękowa taka sobie, nie porwała mnie, tak samo jak sam bieg wydarzeń - wszystko to było takie... statyczne. W sumie sam film można by skrócić do jakichś 20 minut i każdy byłby zadowolony, że jego męki tak szybko się skończyły.

gromcia167

Bardzo ciekawy i inteligentny komentarz. Cieszę się, że w końcu jest ktoś kto mimo, że czytał książkę i oglądał film, potrafi napisać, że hmmm no nie jest to literatura i film najwyższych lotów - delikatnie pisząc. Uśmiechałem się czytając, że "cała sala płakała ze śmiechu i politowania". Mam już kandydata do Złotej Maliny :-)

skynet1234

Dziękuję ;)
Myślę, że Grey zdobędzie większość statuetek w tym roku, począwszy od najgorszej aktorki, a skończywszy na najgorszym scenariuszu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones