PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731369}

Pewnego lata

La belle saison
6,4 1 958
ocen
6,4 10 1 1958
Piękne lato
powrót do forum filmu Piękne lato

Wg mnie dobry film

ocenił(a) film na 8

Naturalność i lekkość, bez przesadnego dramatyzowania. Na początku wydawał mi się irytujący, (chyba przez te feministki). Podobały mi się wiejskie momenty i interakcje na linii matka-córka-kochanka. Kobitki na łonie natury oczywiście piękne, nie będę kłamał zwróciłem na nie uwagę, jestem prostym facetem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
seamen

Żałosny to jest twój post i ocena tego filmu, nie musisz się fatygować z odpowiedzą jeżeli nie masz nic konstruktywnego na temat filmu do napisania.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
seamen

Oglądałeś/aś w ogóle ten film? Z resztą nie ważne...

ocenił(a) film na 8
seamen

Co ma jedno do drugiego? Jezus, to jak juz sa lesbijki/geje w filmie, to oznacza, ze bedziemy ogladac tylko dlatego, ze, jak to ladnie ujales, 'liza sie'? Przykro mi to stwierdzic, ale skoro sprowadzasz ten film tylko do seksu, to znaczy, ze go nie zrozumiales... polecam Kac Vegas, latwa fabula, na pewno nie sprawi problemu z interpretacja.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
seamen

ostatnio oglądałem 2 odc Vinyl, bardzo dobrze zrobiony serialik, wiadomo wsþółproducent - Scorsese.

ocenił(a) film na 8
seamen

Zydomasoneria? Czlowieku, o czym Ty mowisz.
Sa gusta i gusciki, film obiektywnie jest dobry, a jesli wizje przyslania Ci homofobia czy inne uprzedzenia, to z czym do czego, ja sie pytam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
seamen

Jakiekolwiek obrazanie, uwlaczanie, dreczenie, czyjaktojeszczenazwiesz osob LGBT+ - homofobia. Przeczytaj sobie definicje, skoro masz problemy ze zrozumieniem tego terminu. A wracajac, nikt Cie przeciez nie zmusza do ogladania filmow branzowych, wiec po co to robisz?
Ech, ludzie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones