Piękny umysł

A Beautiful Mind
2001
8,3 514 tys. ocen
8,3 10 1 513863
7,3 60 krytyków
Piękny umysł
powrót do forum filmu Piękny umysł

Bulwers

ocenił(a) film na 10

Zaloba czy nie zaloba TVN mogl choc wspomniec wczesniej ze ma zamiar wyswietlic ten swietny film, a nie czlowiek znajduje go skaczac po kanalach,przez takie niedopatrzenie duzo osob nie zobaczy takiego arcydziela. Koniec

Pucin

żałoba? czy jakaś propaganda? ja współczuje tym ofiarom w kopalni ,rodzinom itd...ale ile wypadków samochodowych dziennie jest? codziennie ginie ktoś niewinny , bo nie zawsze to pijak czy coś i jakoś z powodu wypadków nie mamy żałoby. wg mnei to KRETYNIZM . żałoba narodowa to bardzo wazna rzecz , gdy zmarł papież JP II to rozumiem bo nawet dla osób niewierzacych był niezwykłym autorytetem. ale bez jaj ,co mnie górnik obchodzi? jest mi przykro i tyle ale to jakies takie sztuczne. załoze się ze jezeli media by zrobiły propagadnę razem z ludźmi np : zmarł jakis koleś i nagle media nagłaśniają ,cała polska współczuje...to zaraz na miejscu by sie prezydencik i jego chłota pokazali jak składają jakies głupie hołdy ,wieńce i jak modlą się w kościele. tak samo było w przypadku śmierci Ani z Gdańska. wg mnie to było bardzo przykre ale im bardziej głupia elewizja ,giertych i kaczor sie tego doczepili tym bardziej stało się to dramatyczne . wogóle to zal.pl

john_rambo_2

PiS jest przy władzy. Jutro wybory - druga tura. Warszawa - najważniejsze miasto Polski, stolica. Kazimierz Marcinkiewicz i Hanna Gronkiewicz-Waltz walcząo fotel prezydenta Wa-wy. A wg sondaży ze środy kto wygrywa? Kazimierz Marcinkiewicz z niewielką przewagą. Żałoba narodowa spowodowała, że politycy wstrzymali swoją kampanię. A to było do przewidzenia. Ani Marcinkiewicz, ani Gronkiewicz-Waltz nie mają teraz do niedzieli wieców, spotkań z wyborcami, debat. A kto nagłośnił katastrofę w kopalni? Rząd. PiS. A kto ma przewagę? Marcinkiewicz. A skąd jest Marcinkiewicz? z PiSu. A PiS chce aby prezydentem stolicy był kto? Marcinkiewicz. A gdyby nie był żałoby i wstrzymania kampanii wyborczej to kto miałby szanse pokonać Marcinkiewicza? Gronkiewicz-Waltz. A czy ktoś oprócz mnie zauważył, że wszystkie prywatne stacje telewizyjne dopiero miały czarne znaczki w czwartek, bo wtedy ogłoszono żałobe, a telewizja publiczna (finansowana przez rząd = PiS) już od środy? No właśnie.

Polish

Polish moze powinnismy śmiecia wywieśc na taczce? rozpierdala mnie to że taki karakan manipuluje ludźmi. ojciec imperator nakazał swoim owieczkom (staruchom w beretach) głosować na pis to polazły i głosowały . i teraz mamy taki szajs jaki sie tu wyrabia.

ocenił(a) film na 9
Pucin

Były reklamy na TVN-ie odnoście filmu. Obejrzałem go i też jestem trochę zbulwersowany że wielu ludzi nie obejrzało tego arcydzieła, z powodu braku informacji. No cóż ja jestem pełen refleksji, a tym którzy nieoglądali pozostaje czekać.

Pucin

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem