PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463661}

Piła V

Saw V
6,1 57 439
ocen
6,1 10 1 57439
4,4 11
ocen krytyków
Piła V
powrót do forum filmu Piła V

Nie widzę tego w komentarzach, a właśnie rzuciło mi się w oczy. W 5 części wszyscy myślą, że Jigsaw nie żyje. Jego jedyna pomocnica - Amanda również. A więc śledztwo zakończone, nie ma się już czego bać. ALE. Ostatnia ofiara Jigsawa - agent Strahm - został porwany już po śmierci zarówno Jigsawa jak i Amandy. I w filmie nikt tego nie zauważa. Heh.

ocenił(a) film na 7
mhrocznyszatan

Porwany? Mówisz o sytuacji, gdy jest uwięziony i miał być utopiony? Stało się tak ledwie kilka minut po śmierci Jigsawa, więc mogło być to zaplanowane za jego życia. To żadna dziura

ocenił(a) film na 2
69guziec

Mogło być zaplanowane, ale ktoś ten plan musiał wykonać. Strahm nie porwał się sam. Choć w tym momencie już kompletnie nie pamiętam tego wątku filmu który mialem na myśli w poście powyżej.

mhrocznyszatan

proszę oglądać film z uwagą !!! w każdej części dowiadujesz się nowych faktów o fabule i tworzy się w Twojej głowie mętlik, jak słyszałam może kiedyś wyjdzie 8 częśćfilmu więc luki jakie powstały są zrobione celowo bo taki niesmak wprowadza w stan grozy - po obejrzeniu horroru taka kobitka jak ja ubzdura sobie że to się może zdarzyć naprawde bo gra Jigsawa może się kiedyś rozpocząć :) na tym polega horror prawda? aby się bać? Film oparty jest na retrospekcji abyś łączył fakty i był ciągle wprowadzany w stan napięcie, za to lubię piłę, chociaż odwracam się od krwawych scen :)

ocenił(a) film na 6
mhrocznyszatan

Zatrzęsienie, a opisujesz jedną sytuację. Często w tej serii jest tak, że dużo wyjaśnia się dopiero w następnej części. Sytuacja którą opisujesz jest prosta, w poprzedniej części jak on leży i umiera jest przy nim tylko Amanda, w tej jednak widzimy, że jest tam z nim również Hoffman, czyli jego drugi pomocnik. Potem on wychodzi przez przejście w ścianie, a Amanda zostaje z Jigsawem. To sugeruje, kto go najprawdopodobniej porwał. Poza tym też jak Strahm odkrywa kto jest następcą Piły, zostaje na chwilę pokazana ta scena jak on się miał tam utopić i mówi takie coś "Wszyscy mieliśmy tam zginąć, a ty [Hoffman] zostać bohaterem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones