PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107050}

Piżama party

Sleepover
6,0 13 246
ocen
6,0 10 1 13246
Piżama party
powrót do forum filmu Piżama party

...pierdoły dla nastolatek....

ocenił(a) film na 5
krzycho123

no dokładnie

ocenił(a) film na 2
Harley_Quinn_

takie tam, eee tam...

supermaniak

zgadzam sie

ocenił(a) film na 3
supermaniak

idealne podsumowanie filmu, zapomniales dopisac, copy story -> paste i change actors :D

ocenił(a) film na 5
krzycho123

a ja się nie zgadzam, jestem nastolatką i mi się nie podobał. . .

Cassies

Wszetecznica (skorzystałem z polecanej przez administratorów strony synonimy.ux.pl, aby zlikwidować przekleństwo)... no to bardzo dobrze...

Cassies

Wszetecznica (skorzystałem z polecanej przez administratorów strony synonimy.ux.pl, aby zlikwidować przekleństwo)... no to bardzo dobrze...

ocenił(a) film na 5
krzycho123

że niby ja?

Cassies

Nie mówię, że TY jesteś wszetecznicą, tylko po prostu rzucam swobodnie wulgaryzm... Denerwują mnie ludzie, którzy piszą coś w stylu: "A ja mam 13 lat i słucham Franka Sinatry", "Jestem z rocznika 94', a i tak słucham klasyków z lat 80' !!!", "A ja jestem taki młody ale i tak doceniam film z roku 1925 !!!", "A ja jestem nastolatką i nie podobał mi się High School Musical".
Kogo to obchodzi ? Mówiąc takie rzeczy chcąc wyjść na dojrzałego człowieka... tak naprawdę pokazuje on swoją niedojrzałość. Poza tym to jest właśnie typowe dla nastolatków zachowanie - chcą być oryginalni i potwornie "nie-mainstreamowi"....
Niestety pokornie i z bólem w sercu mówię, że niestety ja też w małym stopniu tak kiedyś mówiłem, ale na szczęście ludzie się zmieniają :)

ocenił(a) film na 5
krzycho123

chcę być oryginalna pisząc takie coś, wyraziłam krótko tylko swoje zdanie o tym filmie, jak to zwykle można w komentarzach...
W ogóle jak dla mnie nie ma ludzi oryginalnych.. a siebie to już szczególnie uważam za wszelkie pospólstwo, nic we mnie wyjątkowego i oglądam filmy dla nastolatków, ale tylko niektóre lubię, bo są lekkie i zabawne... ten mi nie przypadł do gustu, nie będę się rozczulać już dlaczego...
A i ludzie, którzy robią to, co cytujesz wcale nie są wyjątkowi. Ja tam lubię no dajmy na to Beatlesów, mogę oglądać nawet tak stare filmy jak braci Lumiere, ale i tak to mnie nie uczyni unikalną, bo ludzi na świecie jest tyle, że znajdzie się milion takich jak ja, jak Ty i jak inni, ale szczerze wolę jak ktoś woli klasyki od High School Musical (co wcale nie czyni go dorosłym!).

ocenił(a) film na 5
Cassies

tak szybko pisałam, że na początku wypowiedzi zjadłam nie.

* Nie chcę być oryginalna (..)

Cassies

Albo ty nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi albo to ja rozminąłem się z sensem twojej... No cóż tak czy inaczej nie mam siły kłócić się o jakieś głupoty...

ocenił(a) film na 5
krzycho123

Prędzej to 1.

krzycho123

IMO to Ty pokazujesz swoją niedojrzałość takimi postami. I chęć zabłyśnięcia za wszelką cenę, jaki Ty nie jesteś dojrzały i rozeznany :D

almost_american

Nazywaj to jak chcesz - jestem po prostu cholerykiem. :)
Tak przy okazji się spytam, co oznacza skrót IMO ?

krzycho123

in my opinion - moim zdaniem ;)

ocenił(a) film na 4
krzycho123

Mi też nie przypadł do gustu. Momentami robi się tak słodki, że ma się ochotę 'zwymiotować tęczą'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones