PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32225}

Pianista

The Pianist
8,3 603 205
ocen
8,3 10 1 603205
7,7 46
ocen krytyków
Pianista
powrót do forum filmu Pianista

Cos wyjatkowego

ocenił(a) film na 10

Film jest arcydzielem gdy zamiast, odrazu po obejrzeniu, nie idziemy po cos do jedzenie, nie
wlaczamy nastepnego tylko po prostu siedzimy zamurowani. Ja tak wlasnie mialam.

ocenił(a) film na 1
bardzohula

Heh a ja wręcz na odwrót :)

GhostRider2

Mało ambitne produkcje filmowe ocenione w skali 9-10 w Twojej bibliotece mówią same za siebie.

ocenił(a) film na 1
Jerich0

Wiesz każdy ma swój gust ja akurat nie gustuje w takich filmach i to dla mnie nuda dla mnie film to akcja komedia itd w tym kierunku. :)

GhostRider2

No oczywiście, że tak, ale mimo wszystko te 1 to chyba przesada. Film jest aż tak zły? Lubię ambitne produkcje, ale czasami mam ochotę obejrzeć coś totalnie 'odmóżdżającego' i nie ma w tym nic złego.

ocenił(a) film na 1
Jerich0

Dla mnie to nie przesada.:) Zgadzam się że nie ma nic w tym złego ale niestety nie dla mnie takie filmy :)

I uważam oglądanie filmu za stracony czas dlatego to 1.

Takie filmy jak ten są dobre na wieczory by usnąć szybko :)

GhostRider2

Wszystko i tak zmierza do tego, że każdy ma swój gust. I sorry za spinkę na początku, ale jakoś nie mogłem sobie wyobrazić, by tak dobry film, ocenić tak nisko no ale cóż :)

ocenił(a) film na 8
Jerich0

film genialny, chlopak go po prostu nie zrozumial

ocenił(a) film na 10
GhostRider2

i dlatego z takich ludzi nic wielkiego nie wyrośnie. Będziecie oglądali tylko komedie albo glupie filmy akcji. A filmy o swojej historii tylko będziecie znali z opowiadań rodziców. I jak tu się dziwić, że z dzisiejszych gimnazjalistów jest taka polewka ostatnio na necie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones