PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10355}

Pierwszy śmiertelny grzech

The First Deadly Sin
6,3 243
oceny
6,3 10 1 243
Pierwszy śmiertelny grzech
powrót do forum filmu Pierwszy śmiertelny grzech

Gdzie w tym filmie ma swój epizod Bruce Willis, prosiłbym o odpowiedź.
Mam przypuszczenia na 70% że to facet wchodzący do baru (01:33:42).

ocenił(a) film na 7
cyborg.vandamme

to ja dołoże te 30 i będzie pełna 100%. :P:P
Ciekawa rola w filmografii Bruce'a - ciekawe ile za taką płacili kiedyś.

lukas730

sądząc po tym że pierwszy raz pokazał się w filmie, to raczej grosze. A co do pierwszego posta, i pytania w nim zawartego, przecież jest jasno napisane koło nazwiska Willisa że gra "man enetering the bar" czyli człowieka wchodzącego do baru...

maxreal

Wiem ale nie byłem pewny czy na pewno chodzi o tą scenę.

maxreal

Poprawiłem, teraz nie pisze już "man enetering the bar" tylko "Mężczyzna wchodzący do baru"

cyborg.vandamme

wiesz może co ma wspólnego z tym filmem "Taśmy prawdy", bo jest tu w powiązanych?

maxreal

wiesz może co ma wspólnego z tym filmem "Taśmy prawdy", bo jest tu w powiązanych?

lukas730

wiesz może co ma wspólnego z tym filmem "Taśmy prawdy", bo jest tu w powiązanych?

McLlovin

Minęło 6 lat, ale odpowiem. Chyba tyle mają wspólnego, że oba powstały na podstawie książek Lawrence'a Sandersa z serii o detektywie Edwardzie X. Delaney'u. Słabe powiązanie, ale to Filmweb...

cyborg.vandamme

masz linka na yt do tej sceny?

Oswaldd

https://www.youtube.com/watch?v=ElYoof_BG8w ;)

Staro wygląda jak na 25-letniego chłopaka.

Awdar

dzieki za linka
nie wygląda staro tylko wysoko i to go postarza ;]

Oswaldd

wiesz może co ma wspólnego z tym filmem "Taśmy prawdy", bo jest tu w powiązanych?

Awdar

wiesz może co ma wspólnego z tym filmem "Taśmy prawdy", bo jest tu w powiązanych?

cyborg.vandamme

wiesz może co ma wspólnego z tym filmem "Taśmy prawdy", bo jest tu w powiązanych?

cyborg.vandamme

masakra widac go ledwo 2 sek , ale wejście ma niezłe:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones