PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1317}

Pieskie popołudnie

Dog Day Afternoon
7,7 46 201
ocen
7,7 10 1 46201
8,2 34
oceny krytyków
Pieskie popołudnie
powrót do forum filmu Pieskie popołudnie

Klasyka kina!!!!

ocenił(a) film na 10

Jeden z najlepszych filmów jakie kiedykolwiek widziałem!Pacino - po prostu genialny!Ta rola to jedna z najlepiej zagranych ról w historii kina i mówię to bez przesady.Pamiętacie ostatnią scene?To rozczarowanie na twarzy Ala kiedy wszystko diabli wzięli,a ludzie się od niego odrwócili.Bezcenna!!!
Poza tym film porusza problem Wietnamu i tego co zrobił z wieloma ludzmi.Ten momentami śmieszny,ale w rzeczywistości przykry film ustanowił standardy dla podobego rodzaju kina na dlugie lata i nawet ostatni "Plan doskonały " (skądinąd świetny film) dużo nawiązuje do tego klasyka.

ocenił(a) film na 10
killacam

Zgadzam sie, tez mam wrazenie ze to jeden z najlepszych filmow jakie kiedykolwiek widzialam. Doskonale zrobiony, wyjatkowy, bezpretensjonalny, swietnie zagrany i zostaje w pamieci na dlugo.

ocenił(a) film na 10
killacam

ooops, cos sie potroilo...


za krotki, za krotki, a teraz?

ocenił(a) film na 10
killacam

Zgadzam sie, tez mam wrazenie ze to jeden z najlepszych filmow jakie kiedykolwiek widzialam. Doskonale zrobiony, wyjatkowy, bezpretensjonalny, swietnie zagrany i zostaje w pamieci na dlugo.

ocenił(a) film na 10
killacam

masz 100% racji klasyka kina i 1 z najlepszych filmów Al jak zwykle zagral super

ocenił(a) film na 8
DonVito_4

Al Pacino jak zwykle pokazal klase. Jezeli chodzi o jego role to i tak dla mnie najlepsza byla w Zyciu Carlita i Scarface. Ostatnio kupilem ksiażke o Alfredzie Pacino i musze przyznac ze jest to bardzo inteligentny czlowiek. Opisuje w niej podejscie emocjonalne do swoich rol i mowi ze najtrudniejsza rola w jego zyciu to Michael Corleone w Ojcu Chrzestnym.

ocenił(a) film na 6
killacam

Hm, poluję na ten film od 3 lat, ale ciężko dostać, chyba kupię w empiku za 40 pln...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones