PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1317}

Pieskie popołudnie

Dog Day Afternoon
7,7 46 201
ocen
7,7 10 1 46201
8,2 34
oceny krytyków
Pieskie popołudnie
powrót do forum filmu Pieskie popołudnie

momentami naprawdę śmieszny! Początek szczególnie. Potem film strrrasznie siada. I znów w końcówce, wszystkie negocjecje i sceny finałowe -świetne.
Oczywiście najlepszy Al Pacino. Młodziuchny, pełen werwy, zaraz po sukcecie "Ojca chrzestnego" :) Ale również pozostali aktorzy dobrzy.
Końcówka, choc wiedziałem, że ucieczka sie nie uda, to jednak zaskakująca.
Poza tym świetny tytuł filmu. No bo miał to byc przecież kolejny, zwyczajny dzień amerykańskiego niezadowolonego z życia człowieka. No może nie zwyczjny dzień, tylko zwyczjny łatwy szybki napad na bank. Cóż... Trzeba powiedzec, że to właśmie na tym filmie wzoruje się wielu reżyserów, robiąc film o napadzie na bank. A takich było juz przeciez sporo.

PODSTAWOWY MINUS: ZA DŁUGI!! Ale jeśli ktoś ma czas to warto.

pzdr.

ocenił(a) film na 10
WojtaSz

Za długi? Film trwa zaledwie 2 godziny. W dodatku jest tak nakręcony, że ani przez chwilę mi się nie dłużył.

"momentami naprawdę śmieszny! Początek szczególnie. Potem film strrrasznie siada."

No tu już nie mam słów.

Carolina_K_

a więc to ta późnawa pora w TVN7 ;/
:)
pzdr.

ocenił(a) film na 7
WojtaSz

ja tez na tvn7 ogladalem, ale przez VHS :D nagralem sobie wczoraj i dzis sobie pyknalem. z reklamami film trwa az 2:45!!

ocenił(a) film na 9
Misiek_5

Dla mnie film nie dłużył się ani przez jedną minutę! Naprawdę - negocjacje są niezwykle pieczołowicie dobrane, niesamowita rola Ala Pacino który, (jak przeczytałem) uważa ten film za ulubiony w jakim wystąpił. Naprawdę niezwykły film. I scenariusz napisało życie. Niesamowite. 9/10

POZDRAWIAM !!!

ocenił(a) film na 9
zdrojek

Mi się film też kompletnie nie dłużył. Rewelacyjny Pacino, rewelacyjna historia i świetny montaż dzięki któremu w zasadzie cały czas coś się dzieje.

ocenił(a) film na 7
WojtaSz

A jak dla mnie to on od połowy przestaje już tak trzymać w napięciu i śmieszyć bo o ile z początku ten niezwykle amatorski napad zaskakuje tak później już akcja robi się trochę monotonna. Niemniej uważam że jest niezły(7/10) i Pacino wypada w nim dobrze ale do klasy z "Scarface'a" jeszcze daleko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones