PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8667}
7,0 844
oceny
7,0 10 1 844
7,2 4
oceny krytyków
Pigułki dla Aurelii
powrót do forum filmu Pigułki dla Aurelii

Szpieg

ocenił(a) film na 2

Mam wrażenie jak by ten film kręcili Niemcy. Polacy są ukazani jako tchórze, donosiciele, głupki, wahliwi a Niemcy szybko działający, zdecydowani zorganizowani, cwani . Są też niedorzeczności dlaczego Niemiec uderza w twarz kierowcę? Niemcy wpadają do pociągu i odrazu wiedzą bo ma wypisane na czole kto jest w konspiracji. Ten sam nie może wyjąć nogi z kosza jajek męczy się kilkanaście sekund. Wyjmują ze skrytki broń przy Niemcu. Jadą bryczką zamiast na koniu na przełaj. itd.

ocenił(a) film na 9
cybula66

Oj nie oglądaj dobrych filmów. Nie zasługujesz na nie.

ocenił(a) film na 2
Robert800520

po pierwsze nie będziesz mi mówił na co zasługuje a na co nie a po drugie jak dla ciebie gnioty są wartościowe to nie piszę kim ty jasteś

ocenił(a) film na 9
cybula66

Gniot to ty jestes. Wielkie filmy i wspaniali aktorzy nie dla ciebie. Pozostań przy mroczkach, cichopkach i miszmaszach."Pigułki dla Aurelii" ignorancie to wspaniały film!

ocenił(a) film na 2
Robert800520

nie wyzywaj mnie jak cwelu zgłoisisz naruszenie to pamiętaj że ty zacząłeś więcej do mnie nie pisz szmato

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones