PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491313}
5,4 2 915
ocen
5,4 10 1 2915
Piksele
powrót do forum filmu Piksele

Chwilami naprawdę można się uśmiechnąć. Jak dla mnie całość psuje ostatnia historia dlatego 7/10 a mogło być lepiej.

ocenił(a) film na 6
Doobry

dokładnie, scena z dziadkiem-trupem była niepotrzebna, no cóż, dla mnie 6 :)

annastefania

Właśnie ta scena z dziadkiem i cały fragment z Olgą Bołądź był wg mnie najlepszy. Gdyby caly film był utrzymany w takim klimacie i dotyczył śmierci tego dziadka byłby moim zdaniem arcydziełem. Jednak jego forma i tak mnie urzekła. Lubię filmy, których zakończenie wywołuje u mnie opadnięcie szczęki w dół i chwilę zastanowienia.

Przyznam szczerze, że sceny z Anią Cieślak trochę wprowadziły mnie w błąd, bo myslalam, że to ona będzie grała głowną rolę i że film skupi się na historii o pracy paparazzi. Ależ byłam w błędzie. Jw. film jest zdecydowanie nierówny i pełen kontrastów i tak naprawdę dla mnie on zaczął się dopiero w momencie sceny na lotnisku. A muzyka w niektórych momentach wbijała w fotel. [ Zwlaszcza te sceny na cmentarzu!]

Film jest rewelacyjny i jak dla mnie pokazuje obecną sytuację w Polsce i w ogóle na świecie. Zamiast się skupić na prawdziwych historiach, które dotyczą zwykłych ludzi i moglyby wielu osobom pomóc dzisiejsza prasa, może nie cała ale sami wicie jak wiele goni za tanią sensacją. Gwiazdy, plotki, sensacja. Dorabiania drugiej prawdy co wcale jest nie potrzebne, bo to co pokazjue nam ten film to barwne historie z życia zwykłych ludzi, które zdecydowaniepowinny być poruszane w prasie, a nie to kto sobie odessał tłuszcz, czy za ile gwiazda XXX kupiła nową torebkę...bo kogo to obchodzi ?!

Serdecznie polecam ten film wszystkim, którzy potrafią spojrzeć głębiej i zastanowią się nad tym co jest ważne :-)

ocenił(a) film na 7
vimine

Właśnie też mi się rzuciło w oczy, że to fajny opis naszego świata i na dodatek śmieszny często. Zz drugim razem wchodzi jeszcze lepiej bo nie wszystkie fajne teksty od razu się załapuje ( kto zauważył gruszkę zamiast jabłka na laptopie w drugiej historii?:) albo 'nie zauważyłem ze to juz parter? :))) - fajny!

adela777

nie jest zły

ocenił(a) film na 9
olciaky

W pewnym momencie film zaczął mnie nudzić, jednak ostatnia historia wynagrodziła mi to:) Dla mnie najpotrzebniejsza i składająca film w taką jakby całość:)

ocenił(a) film na 6
essence_

Bardzo pozytywne zaskoczenie, fajnie się oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones