PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491313}
5,4 2 915
ocen
5,4 10 1 2915
Piksele
powrót do forum filmu Piksele

poniżej oczekiwan

ocenił(a) film na 4

kurcze nie tego się spodziewałam, film o telefonie komórkowym...

ocenił(a) film na 9
ael81

nie do końca jest to film o telefonie komórkowym.... Uważam, że tytuł jest bardzo trafny, ponieważ pikselą była każda z opowiadanych historii, które razem okazały się być właśnie ze sobą połączone w większy obraz. A, że teraz gros zdjęć robi się aparatem w telefonach, to- czemu nie?

ocenił(a) film na 4
imd__xD

no właśnie, były powiązanie ale słabiutko, wg mnie nie były spójne, oglądałam wiele filmów, gdzie te wiele historii dawało jasny obraz, np 'love actually ' . Tak samo zwiastuny filmu w TV mówiły całkiem co innego, głownie skupiały się na I historii, reszta była włożona pomiędzy nią. Wątki same w sobie nawet mnie zainteresowały, ale całokształt... .... nie urywa :)

ocenił(a) film na 9
ael81

no nie wiem nie wiem :) Ale zauważ, że w pewnym sensie obrazem nie musi być konkretna historia, ale np obraz naszego społeczeństwa. Można to zinterpretować w taki sposób, prawda?

ael81

poniżej oczekiwań dla kogoś, kto nie potrafi się w nim dopatrzeć głębszego przesłania.

ocenił(a) film na 4
olsenka7

rozumiem, że nie tolerujesz osób, którzy nie myślą wg twojego schematu

ocenił(a) film na 7
ael81

buchacha- film o telefonie komórkowym - zabójczy komentarz! Ręce opadają...Czyli ty też myślisz "że jak ktoś w ziemi grzebie to ma brudne ręce?":)

ps: imd_xD - mam podobne zdanie:)

ocenił(a) film na 6
ael81

Jeśli jest film o oponie,to czemu miałoby nie być o telefonie ?:D

ocenił(a) film na 5
elbari

przepraszam bardzo. film o oponie jest naprawdę niezły.

ocenił(a) film na 6
trzyczwarte

Ba,a do seansów z delikatnym wspomaganiem jest wręcz wybitny :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones