PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563486}

Pionek

Pawn Sacrifice
6,9 9 142
oceny
6,9 10 1 9142
5,7 6
ocen krytyków
Pionek
powrót do forum filmu Pionek

a nie w 1972 roku. Ten w filmie miał poziome światła a powinien miec jeszcze oryginalne pionowe ze starej wersji.

A ołówek, którym Spasski zapisywał ruchy to był model z 85. roku. Skandal!

użytkownik usunięty
eltoro10000

Gratulacje , że przynajmniej nazwisko zapamiętałeś z filmu.
Jestem pod wrażeniem.

A ty zapamiętałeś coś jeszcze oprócz fiata? Nie wydaje mi się...

użytkownik usunięty
eltoro10000

Bierki, którymi jest rozgrywana próbna partia pomiędzy Fischerem a Collinsem - zapewne wiesz w którym momencie - pochodzą z późniejszego okresu - w prostym rozumieniu słowa - wyprodukowano je dopiero około 15 lat później.

Zapamiętałeś to ?! Podyskutujemy o tym czy o może wrócimy do ołówka ?

Podaruj sobie człowieku uszczypliwości gimnazjalne skierowane w moją stronę bo nie ma to sensu.
Błędy to błędy - obojętnie o czym jest film - czy jest on fabryce gwoździ, nauce jazdy na nartach czy grze w szachy.

Tiaaa, a szachownica była z drewna brzozy smoleńskiej...;-))
Zauważyłeś?

użytkownik usunięty
eltoro10000

Trzeba tak było od początku - jesteś drwalem albo pracujesz w tartaku bo Technikum Leśnego to raczej nie skończyłeś; masz obsesje na temat drewnianych przedmiotów.

Coś Ci poradzę - nie zabieraj głosu na temat rzeczy o których nie masz pojęcia. Ten film Cie przerasta - widziałeś tylko grę aktorską bo wątpię abyś miał pojęcie o szachach.
Patrząc od początku, Twoja kreatywność w pisaniu treści i posiłkowanie się gimnazjalną interpunkcją mieści się właśnie w tym ołówku o którym wspomniałeś na początku.
Po prostu nie mamy o czym rozmawiać.

O jejku, tyle o mnie wiesz, że aż mnie przerażasz... Twoja przenikliwość wobec mojej osoby dorównuje tej w stosunku do filmów, które oglądasz. Faktycznie nie mogę nic wiedzieć o szachach, skoro nie potrafię na pierwszy rzut oka określić daty produkcji figur i szachownicy...;-))) Trudno, będę musiał pozostać przy grze aktorskiej, reżyserii, muzyce i tym podobnych, nieistotnych pierdołach, zamiast skupić się na rzeczach naprawdę istotnych, jak ty.
Oczywiście, że nie mamy o czym rozmawiać, ale jeśli chcesz jeszcze pobredzić coś o pionowych światłach we fiacie to nie krępuj się. Kiedyś się mówiło, że papier jest cierpliwy. Internet też...

użytkownik usunięty
eltoro10000

Data produkcji figur ?!
Ło matko...i to ja bredzę.
Znowu Ci nie wyszło - postaraj się lepiej - liczę, że mnie nie zawiedziesz..."ołówku".

Ok, "pionowy światełku" ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones