PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563486}

Pionek

Pawn Sacrifice
6,9 9 142
oceny
6,9 10 1 9142
5,7 6
ocen krytyków
Pionek
powrót do forum filmu Pionek

Premiera

ocenił(a) film na 7

Ktoś coś wie na temat tego, kiedy film trafi do kin? Na rottenie widzę, że 8-1 stosunek recenzji, więc zapowiada się lepiej niż się spodziewałem po obsadzeniu Maguire'a w głównej roli.

użytkownik usunięty
Pijany_Aniol

18 września w USA, u nas niewiadomo . Chciałbym zobaczyć jak pokazali pojedynek Fischera ze Spasskym, ale mam nadzieje że stworzą coś na wzór ,,Wyścigu'' Rona Howarda ;)

ocenił(a) film na 7
Pijany_Aniol

Maguire daje radę jak dostanie dobrą rolę, vel "Bracia".

Pijany_Aniol

http://moviesroom.pl/nieprzenikniony-umysl-maguirea-na-pierwszym-plakacie-pawn-s acrifice/

poczekamy sobie do września, ale podejrzewam, że dystrybutorzy szybko się uwiną z polską premierą - jednak mamy sporo grono fanów tej dziwnej wesołej gry w Polce. Wystarczy powiedzieć, że gdy była ankieta na dodatkową dyscyplinę na igrzyskach sporów nieolimpijskich które mają się odbyć we Wrocławiu, to szachy do samego końca rywalizowały z Żużlem :)

ocenił(a) film na 7
qtspider

Osobiście wybrałbym szachy kosztem żużla^^

Pijany_Aniol

Dziwnej, wesołej gry? Szachy, jak zresztą powiedział Fischer, to prawdziwa walka dwóch umysłów, i co ważne zasady są w miarę prostę - nie trzeba dwóch geniuszy by cieszyć się grą. W niektórych krajach są wręcz wprowadzone do szkół, gdyż uczą myślenia, przewidywania i podejmowania decyzji. Ja w tym nic dziwnego nie widzę.

ocenił(a) film na 8
Pijany_Aniol

wg mnie Mcguire dal rade,dosyc spore zaskoczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones