plakat filmu Piraci radiowi

Piraci radiowi

Radiopiratene
4,2 6
ocen
4,2 10 1 6
7
chce zobaczyć
{"type":"film","id":453310,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Piraci+radiowi-2007-453310/tv","text":"W TV"}]}
Piraci radiowi
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


Karl Jonathan przeprowadza się wraz z ojcem do małego miasteczka. Obaj osiedlają się w opuszczonym domu rodzinnym ojca. Szybko orientują się, że w ostatnich czasach miasteczko zostało przekształcone we wzorowy przykład bezpiecznej społeczności, którą steruje tyran prowadzący lokalną radiostację. Jego głos dociera wszędzie, ponieważ całeKarl Jonathan przeprowadza się wraz z ojcem do małego miasteczka. Obaj osiedlają się w opuszczonym domu rodzinnym ojca. Szybko orientują się, że w ostatnich czasach miasteczko zostało przekształcone we wzorowy przykład bezpiecznej społeczności, którą steruje tyran prowadzący lokalną radiostację. Jego głos dociera wszędzie, ponieważ całe miasto wyposażone jest w ogromne głośniki. Wszystkie dzieci w miasteczku muszą chodzić w kaskach ochronnych i nakolannikach, a rogi domów wyłożone są gumą. Karlowi Jonathanowi nie bardzo podoba się ten nowy porządek. Bunt rozpoczyna się całkiem niewinnie, kiedy chłopiec wraz ze swoją nową przyjaciółką Sisseline odnajdują przypadkiem w starym kominie fabrycznym opuszczoną piracką radiostację. Zaczynają dla zabawy nadawać programy, nieświadomi tego, że ich słowa idą w eter i przez wszechobecne głośniki dochodzą do uszu mieszkańców.

Piraci radiowi zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.