PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37309}

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
7,7 732 284
oceny
7,7 10 1 732284
6,8 37
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

metka Jacka Sparrowa :)

ocenił(a) film na 10

Film jest extra. Johnny Depp gra poprostu zajebiscie. Sam film ogladnelam kilkanascie razy. Zaciekawilo mnie jak przeczytalam w ciekawostkach ze w filmie w jednej scen widac przy huscie Jacka Sparrowa metke adidasa. Po to ogladnelam film trzy razy i nie udalo mi sie tego znalezc. Czy moze ktos wie w ktorym to jest momencie??

ocenił(a) film na 10
anka309

Ja obejrzałam film ponad 50 razy i również niepotrafiłam wyłapać w którym momencie metkę widać. Jednak na fotce widać to bardzo wyrasnie. Oto link do niej http://www.waking-vision.com/wg/archive/images/Fluch%20der%20Karibik.jpg [www.waking-vision.com/w ...] pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Monica_Turner

ja oglądałem film 274 razy ale też nie zauważyłem

ocenił(a) film na 10
anka309

Ja obejrzałam film ponad 50 razy i również niepotrafiłam wyłapać w którym momencie metkę widać. Jednak na fotce widać to bardzo wyrasnie. Oto link do niej http://www.waking-vision.com/wg/archive/images/Fluch%20der%20Karibik.jpg [www.waking-vision.com/w ...]

ocenił(a) film na 10
anka309

Ja obejrzałam film ponad 50 razy i również niepotrafiłam wyłapać w którym momencie metkę widać. Jednak na fotce widać to bardzo wyrasnie. Oto link do niej http://www.waking-vision.com/wg/archive/images/Fluch%20der%20Karibik.jpg [www.waking-vision.com/w ...]

ocenił(a) film na 10
anka309

co do tej metki i zdjęcia. (ps dzięka za link). kiedyś sciagnęłam sobie to samo zdjęcie (z filmweba chyba) i porównałam z tym na linku. są identyczne oprocz 1 rzeczy: na "moim" nie ma tej metki!!! czyżby ktoś ją dodał, żeby wzbudzić sensację? nei wiem......

ocenił(a) film na 7
anka309

Też widziałam to foto i metki na nim nie było. Według mnie to tylko fotomontaż. Z programem typu Photoshop można czynic cuda.

ocenił(a) film na 10
anka309

ze tak sie zapytam z ciekawosci w ktorej bylo to niby czesci 1 czy 2

ocenił(a) film na 10
anka309

ta fotka pochodzi z pierwszej części piratów,fragment jak Jack rozmawia na Perle z Barbossą.Tez nie zauważyłam tego ale prześledzę całą scene systemem poklatkowym z ciekawości.

ocenił(a) film na 7
anka309

Przed chwilą sprawdzałam na filmie i metki nie było. Chyba aż tak ślepa to nie jestem.

ocenił(a) film na 9
anka309

bo jej tam nie ma;p naprawde to taki przekręt naprawde nie oszukuję!! a tak po za tym to weszłam na to forum bo przeczytała matka jacka sparrowa mówie ooo zobaczymy co ludzie wymyślili jak moze albo kim jest jego mama;p przeczytałam Twój opis pierwszy raz i zastanawiam sie ok ale o co chodzi z tą matką przeczytałam drugi raz i w połowie zorientowałam sioę ze źle przeczytałam;p
zapraszam dos iebie

ocenił(a) film na 8
LaraNotsil

Dokładnie... Trochę szkoda ludzi, którzy próbują oczerniać to dzieło ... albo jeszcze wmawiając innym, że ''w starożytności takich rzeczy nie było'' ... TO SĄ CZASY NOWOŻYTNE

ocenił(a) film na 10
anka309

Jedno słowo - photoshop.

anka309

to tylko photoshop-nic więcej. Takiej sceny nie było w filmie

ocenił(a) film na 7
anka309

Beka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones