PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491118}

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
7,4 304 609
ocen
7,4 10 1 304609
5,3 24
oceny krytyków
Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Moim zdaniem bez willa i elisabeth film jest dużo lepszy

użytkownik usunięty
sss_111

Według mnie także :P Ich było za dużo. Mam nadzieję, że w piątej części będą kontynuowali wątek z Angelica. :D

ocenił(a) film na 9

Trochę racji w tym jest, ale gdyby zamiast księdza i syreny, byli Will i Elizabeth, pokazywani w takiej samej proporcji - to było by o wiele lepiej. Gdyby nie ta 'para' to film by dostał ode mnie 10/10.

I ps. nadal nie rozumiem o co chodziło w scenie w której ksiądz powiedział "ona ma imie! jej imie to Serena" - na mojej twarzy był wyraz rodem z jakiejś emotki, a wielkie oczy wskazywały wyraźnie o co mi chodzi - w mojej głowie było jedno, wielkie W T F które bym wykrzyczał, gdybym nie był zamulony od browara, i gdyby nie bolały mnie oczy od tego pseudo3d bez odpowiedniego kontrastu i jasności w niektórych scenach, oraz dennych odstających napisów. (jakby nie mogli wszystkich filmów dubbingować)

użytkownik usunięty
Artemisek

Ten ksiądz wtedy tak zareagował ,ponieważ Czarnobrody odezwał się do syreny "Chodź kreaturo" (czy coś takiego) i wtedy ksiądz się wkurzył i ją "ochrzcił" na szybko wymyślając jej imię "Serena"
:P

ocenił(a) film na 9

Idiotyczna scena, skąd niby wiedział że ona nie ma już imienia? Dla mnie to była kwintesencja debilizmu niestety ;(

użytkownik usunięty
Artemisek

Nie wiem czemu,ale nie mogę do nikogo napisać prywatnej wiadomości, więc muszę napisać tutaj.
Może ktoś zerknąć i pomóc? Oto moje posty: http://www.filmweb.pl/film/Piraci+z+Karaib%C3%B3w%3A+Skrzynia+umarlaka-2006-1074 04/discussion/Kilka+szczeg%C3%B3%C5%82%C3%B3w%2C+kt%C3%B3rych+nie+mog%C4%99+zroz umie%C4%87.+Wyt%C5%82umaczy+kto%C5%9B,2189606

http://www.filmweb.pl/film/Piraci+z+Karaib%C3%B3w%3A+Kl%C4%85twa+Czarnej+Per%C5% 82y-2003-37309/discussion/Ma%C5%82e+zapytanie+co+do+pewnego+szczeg%C3%B3%C5%82u% 2C+kt%C3%B3rego+nie+mog%C4%99+zrozumie%C4%87.,2189581
Dzięki z góry :)

użytkownik usunięty

http://www.filmweb.pl/film/Piraci+z+Karaib%C3%B3w%3A+Kl%C4%85twa+Czarnej+Per%C5% 82y-2003-37309/discussion/Ma%C5%82e+zapytanie+co+do+pewnego+szczeg%C3%B3%C5%82u% 2C+kt%C3%B3rego+nie+mog%C4%99+zrozumie%C4%87.,2189581

Poprawiony link :D

ocenił(a) film na 4
sss_111

A dla mnie to najgorsza część :)

ocenił(a) film na 6
piotral_2

Mnie się już też od czasu tego posta nieco zmieniło, po którymś powtórzeniu całej serii też stawiam tą część na końcu.

sss_111

Ja lubiłam Willa i Elizabeth ale wątek z miłością Jacka w Andżelice to dobry pomysł

ocenił(a) film na 7
sss_111

Zgadzam się, ta dwójka zrobiła się strasznie irytująca w trzeciej części, szczególnie Will i jego zmienianie stron i motywacji co 3 minuty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones