PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606542}

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
6,8 162 560
ocen
6,8 10 1 162560
4,9 15
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Witam, czy ktoś mógłby odpowiedzieć czy w tej części będzie mój ulubiony duet tj. Pintel (Lee Arenberg) i Ragetti (Mackenzie Crook) ?? Bez nich piraci z karaibów będą tacy... nijacy... Oni dodawali do filmu sporą dawkę humoru :D

thorops

Również mam nadzieję, że twórcy o nich nie zapomną i zobaczymy ich szorujących jakiś pokład :)

użytkownik usunięty
thorops

Witam,
niestety nie zobaczymy ich w tej części a szkoda bo jak piszesz te dwa matoły dodawały sporą dawkę humoru.

Pozdrawiam

thorops

W czwórce nie było najlepszych duetów tj. Pintel i Ragetti, Elizabeth i Will, Cotton i jego papuga :D Bez nich piraci z karaibów to tylko taka... "wydmuszka" po prawdziwych piratach z karaibów ;/

thorops

I jeszcze ten karzeł "Marty" :D ale to już bez duetu :D - ogólnie razem te postacie tworzyły piratów z karaibów a teraz został tylko Jack, Barbossa, Gibbs i... jacyś przebierańcy :D

użytkownik usunięty
thorops

Oni (Pintel, Ragetti, Cotton + papuga i mały łysolek - Marty) tworzyli zespół, takich piratów z tle, którzy nie odgrywali większych ról ale jak widać ich brak jest widoczny.
W 4 dodali kilku innych ale to nie to samo.

użytkownik usunięty
thorops

Chwilunia, mały łysolek zagra!
https://scontent -lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/12118754_1047567421962918_13837444778 6252214_n.jpg?oh=7c828ed14ccfcfe750a73555c358ee97&oe=56C79971 jest na planie i jest w w obsadzie na imdb.
(spacja pomiędzy "scontent" a myślnikiem)

chociaż tyle... ale co z resztą ? :D najbardziej mi brak Pintela i Ragetti'ego :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones