PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418870}

Pirania 3D

Piranha 3D
4,4 33 308
ocen
4,4 10 1 33308
5,2 15
ocen krytyków
Pirania 3D
powrót do forum filmu Pirania 3D

Znak "filmweb poleca" - "Nagradzamy tym znakiem filmy wyjątkowe, nie tylko artystyczne, ale i komercyjne, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę" Teraz ja - Ci którzy to polecają powinni wybrać się do lekarza psychiatry. I przy okazji opuścić redakcję filmwebu na zawsze.... Żenada i kompromitacja - ludzie, zacznijcie myśleć samodzielnie, a nie liczyć pieniądze po cichu płacone wam przez dystrybutorów za przyznawanie logo "FILMWEB POLECA" takim produkcjom, bo dzięki takim zagraniom niedługo zmienicie nazwę na "SHITWEB". Wstyd i żenada......... Kultury trochę.....

ocenił(a) film na 10
relax

Słowa "kultury trochę", pasują jak ulał do twojego posta.
A co do filmu. To jest po prostu do tego stopnia idiotyczny i przesadny że aż śmieszy.

ocenił(a) film na 2
shemzahaay

Nie znasz znaczenia słowa "kultura" w kontekście w którym go użyłem. Film idiotyczny że aż śmieszy ? Trzeba być na odpowiednim poziomie intelektualnym aby to dostrzec. Ale nie martw się, nie każdy musi być inteligentny - zawsze znajdzie się ktoś kto będzie głosił opinie w twoim stylu i zapłaci za bilet w kinie - na film taki idiotyczny że aż śmieszny....... To nic złego. Złem jest natomiast przyznanie logo FILMWEB POLECA dla tego filmu.

relax

Człowieku, wyluzuj... Jak dla mnie, jeśli ktoś potrafi śmiać się z głupoty tego typu filmów, to jak najbardziej świadczy to o jego inteligencji. Oczywiście jest to tylko moje zdanie, z którym masz pełne prawo się nie zgadzać. Za to twoje chamskie i bezczelne komentarze to już czysta żenada... :I Proszę cię, wyjdź, jeśli nie potrafisz zachować kultury na forum publicznym.

ocenił(a) film na 2
matstu

Powiedz mi, w którym miejscu mój komentarz jest chamski lub bezczelny ? I co ty w takim razie wiesz o kulturze ? Poza tym jak już musisz się wypowiadać, to lepiej wcześniej przemyśleć swoją wypowiedź, aby miała jakikolwiek sens. Ktoś kiedyś powiedział, że jeśli nie ma się nic do powiedzenia, lepiej nie oblekać tego faktu w słowa. Co też ci polecam.....

relax

Czekaj, czekaj... Cytuję:
"Film idiotyczny że aż śmieszy ? Trzeba być na odpowiednim poziomie intelektualnym aby to dostrzec. Ale nie martw się, nie każdy musi być inteligentny - zawsze znajdzie się ktoś kto będzie głosił opinie w twoim stylu i zapłaci za bilet w kinie - na film taki idiotyczny że aż śmieszny......."
Nie do końca rozumiem, jak mam odebrać tą wypowiedź. Czyli twoim zdaniem, jeśli kogoś śmieszy ten film, to jest na niskim poziomie intelektualnym, co też zarzucasz userowi shemzahaay? Ja tak to rozumiem - jeśli źle, to czy mógłbyś rozwinąć tą wypowiedź? Jeśli zaś dobrze rozumiem, to wiedz, że zarzucanie braku inteligencji bez żadnego sensownego powodu jest trochę chamskie...

"Poza tym jak już musisz się wypowiadać, to lepiej wcześniej przemyśleć swoją wypowiedź, aby miała jakikolwiek sens."
Powiedziała to osoba, która w temacie używa więcej niż trzech pytajników... Pewnie znasz cytat z Pratchetta, o który mi chodzi :) A i cała wypowiedź jest mocno - za mocno! - nacechowana ekspresywnie. Nie wygląda mi to na przemyślane wyrażanie swojej opinii :) I powiedz mi, która część mojej wypowiedzi nie ma sensu. Chyba, że źle zrozumiałem przytoczone wcześniej twoje zdanie - wtedy rzeczywiście mój komentarz może głupio wyglądać, ale to też troszku twoja wina, że nie wyraziłeś się jaśniej...

"Ktoś kiedyś powiedział, że jeśli nie ma się nic do powiedzenia, lepiej nie oblekać tego faktu w słowa. Co też ci polecam....."
Heh, zapewniam cię, że nikt mi za pisanie komentarzy na Filmwebie nie płaci i nie czerpię z tego żadnych innych profitów :P, dlatego wypowiadam się, kiedy jednak mam coś do powiedzenia.

ocenił(a) film na 2
matstu

Wreszcie. I to jest właśnie wypowiedź na poziomie. Tak powinna wyglądać dyskusja, a zwłaszcza na internetowym forum - gdzie nie można stanąć twarzą w twarz. Texty w stylu "wyjdź..." itp itd są agresywne i ukierunkowane na atak. Nie musimy się zgadzać, ale nie można się nienawidzić. Co do usera "shemzahaay" to prawdopodobnie nie zrozumiał on przesłania mojego posta, dając do zrozumienia że brak w mojej wypowiedzi kultury, co jest kompletnie niezgodne z prawdą i w związku z tym też stanowi pośrednią formę ataku werbalnego. Niepotrzebnie. Tymczasem co do jakości i klasy filmu który tu komentujemy, uważam że po prostu uwłacza on w sposób ordynarny zwykłej ludzkiej inteligencji. Zwykłej, nie uważam się za nadczłowieka i do mensy też nie należę. Staram się jedynie od czasu uzmysłowić ludziom że myślenie nie boli, i warto przy tym mieć swoje zdanie. Pytajników w temacie posta jest tyle ponieważ logo FILMWEB POLECA przyznane dla tej produkcji po prostu mnie szokuje i bulwersuje. Ten film można porównać pod względem jakości do KAC WAWA który został przez producenta wycofany z ekranów - właśnie dlatego że znalazło się kilku odważnych krytyków którzy potrafili nazwać rzeczy po imieniu.... A przecież też był tak głupi że aż śmieszny. Pozdrawiam.

relax

Masz rację - w pierwszym komentarzu poniosły mnie nerwy, za co przepraszam. Co do filmu - nie oglądałem jeszcze"Piranii", więc nie mam pojęcia, czy jest dobra, czy zła (a cudzymi opiniami kierować się, rzecz jasna, nie zamierzam). Wydaje mi się jednak, że porównanie do "Kac Wawy" jest raczej chybione. Ten drugi film to głupia, tępa komedyjka dla jeszcze głupszych "kinomanów". Pirania 3D to (z tego, co wiem) pastisz. Czyli jeśli brać go na poważnie, to wychodzi na to, że jest zupełnie głupi i beznadziejny. Ale jeśli ktoś się zna na horrorach, potrafi dostrzec nawiązania do różnych filmów, czy po prostu potrafi się śmiać z głupoty (ale mając pełną świadomość, że to kicz), to seans może się okazać prawdziwą frajdą. Stąd też uważam, że jeśli ktoś śmieje się z takich filmów, to ma więcej inteligencji niż osobnicy, lubujący się w "Wyjazdach integracyjnych", "Kac Wawach" i innych beznadziejnych komediach. Bo humor w takim "Grindhousie", choć z pozoru głupi na maksa, rozbawi raczej tego, który ma trochę we łbie, potrafi rozpoznać kicz i śmiać się z niego. Oczywiście nie wiem, jak to odnosi się do "Piranii", bo pastisz może być równie dobrze ZŁY. Czy tak jest w tym przypadku, przekonam się pewnie dopiero za jakiś czas... bo póki co zupełnie mnie do pierwszej części nie ciągnie. Ale wersja "3DD" na trailerach wygląda już jak coś, z czego naprawdę można się pośmiać, stąd pewnie najpierw sięgnę po kontynuację :] A i również pozdrawiam!

ocenił(a) film na 4
matstu

Trzeba pamiętać że to właśnie te mądrzejsze jednostki powinny dostrzec bezsens tworzenia setek produkcji jak ta... A ta plakietka "Filmweb poleca" w tym przypadku jest warta śmiechu

ocenił(a) film na 10
relax

A czego oczekiwałeś od filmu o starożytnych piraniach który reklamuje się kobiecym biustem.
"Nie martw się nie każdy musi być inteligentny". No tak geniuszu, jesteś pewnie jednym z tych co chodzą na filmy akcji oczekując wielowątkowej fabuły i głębokiej gry aktorskiej.
Oglądając ten film ze znajomymi pękaliśmy ze śmiechu, właśnie dlatego jak do granic rozsądku przesadzone są niektóre sceny (koszenie piranii silnikiem od motorówki np.).

użytkownik usunięty
relax

Czasy ku*turwy wiec FilmWeb idalnie sie w nie wpasowuje.

użytkownik usunięty
relax

A ja uważam, że masz rację. Dobrze to ująłeś

ocenił(a) film na 1
relax

jeden z gorszych filmow jakie widzialem. Tak slaby, ze az smieszny

relax

Dokładnie nie chciało mi sie czytac całej twojej wypowiedzi ale w gruncie rzeczy też nie umię zrozumieć że ''filmweb poleca'' !! ;/
Za co? To był jedyn z beznadziejniejszych filmów jakie ostatnio widziałam!

ocenił(a) film na 4
relax

Jak tylko zobaczyłem znaczek "filmweb poleca" przy tym filmie to pomyślałem sobie wtf? Film obejrzałem, widziałem dużo gorszych, myślę że 4 mogę dać ze spokojnym sumieniem. Ale za co ten film zasługuje na "szczególną uwagę"?, to nie mam pojęcia.

relax

filmweb poleca za cycki :P

ocenił(a) film na 1
ENDmOstER

Zgadzam się, to chyba jedyne co w tym filmie jest ciekawego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones