PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97690}
6,8 59
ocen
6,8 10 1 59

Pirates: 3D Show
powrót do forum filmu Pirates: 3D Show

Podobno w Mirabilandii (taki lunapark) we Włoszech to grali (chyba...), ale nie pojadę na 17-minutowy film do Italii.

użytkownik usunięty

Oglądałam go w Mirabilandii :) Bardzo krótki ale zabawny. Są atrakcje dla dzieci, lepiej niż w naszym IMAX'ie, pamiętam że podczas filmu aktor spluwał w widza i nagle oblewało Ci twarz :) z poprzedniego fotela:) Jak było trzęsienie ziemi na filmie to trzęsły się krzesła.. takie triki :)

ocenił(a) film na 8

Ja również oglądałem ten film w Mirabilandi, gdy byłem tam w 2002r. Nie wiem czy jeszcze go tam grają, ale film bardzo dobrze wspominam, jak mi pszczoła przyleciała przed twarz i chciała użądlić to robiłem uniki:D Tak no i realna woda też sie lała natwarz.

ja też tam byłem! :D pamiętam, że wszystkie dzieci na tych osach płakały; i jeszcze były efekty specjalne, z fotela naprzeciwko w odpowiednich momentach tryskała woda na twarz :D

ocenił(a) film na 8
rozjazd

Dla zainteresowanych to ten film można też zobaczyc w Phantasialand w Bruhl. Rewelacyjne efekty:)

rimador

Też widziałam go w tym Phantasialand. Film bardzo fajny a efekty imponujące;)

ocenił(a) film na 9

jak najbardziej również widziałem w Mirabilandii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones